ебя трусики і застебнув ліфчик, а коли підвів очі, то побачив, що Сьюзан і Кейлі вже у всю цілуються.
- Тепер ти наша подружка, йди до нас, - прошепотіла Кейлі.
Звичайно я одразу ж приєднався до них. Ми чіпали один одного й цілувалися. Я торкався губами до їх сосок і ніжно їх смоктав, у свою чергу, вони робили те ж саме з моїми грудьми.
- Мері, ти така палка, - шепнула Сьюзан мені на вушко.
- Мері, ти шалено красива, - додала Кейлі.
Через деякий час, Сьюзі зруйнувала наше прекрасне тріо і прошепотіла мені ...
- Зверни увагу на мою ходу, і повільно продефілювала в спальню.
- Тепер твоя черга, - підштовхнула мене Кейлі, - постарайся рухатися як Сьюзі.
І я слухався. Я постарався переставляти свої, тепер уже голені і гладкі ніжки так, щоб йти по одній лини, як мені показувала Сьюзан. Я здогадувався, що мої стегна і попочку похитуються, в такт моїм крокам, додаючи мені нових еротичних переживань.
- Та вона просто краса, - заплескали в долоні Кейлі і Сьюзан.
- А тепер лягай на спину на ліжко, солоденька і ще, постарайся говорити м'яко, як це робимо ми, - сказала мені Сьюзан.
- Розсунемо свої ніжки, будь ласка, - сказала Кейлі і я не змусив себе чекати.
- Дорога, поклади будь ласка подушку під попочку нашої дівчинки, - звернулася Кейлі до Сьюзан.
Я підвівся, і Сьюзан підштовхнула під мене подушечку. Кейлі знову розсунула мої ноги, а потім попросила їх підняти вгору. Коли я їх підняв і випростав у вигляді букви & quotV ", то Сьюзан взялася за одну, а Кейлі за іншу і почала потихеньку проникати своїм пальчиком в мою дірочку. Я відкинувся назад і заплющив очі, все ще не вірячи, що її пальчик проник в мій анус. Я злегка напружив свої м'язи і відчув, як вони обволікають пальчик.
- Правильно, дівчинка, - сказала Кейлі, - Зроби так ще раз.
І я постарався. Я стискав своє колечко знову і знову, поки вона старанно розробляла мою попочку своїм пальчиком. Потім Сьюзан перехопила мою другу ногу, а Кейлі тим часом сходила до свого будуарів і, коли вона повернулася, я побачив у її руках довгий подвійний дилдо. Я злегка занервував, тому що одна справа пробувати мене пальчиком в мою малесеньку дірочку і зовсім інша справа проникати туди таким великим гумовим членом! Хоча я і схвилювався, але я не збирався зупинятися.
Коли Кейлі попросила Сьюзі взяти в рот гумовий член, мій член тут же прийняв незламної становище. Їй це явно подобалося, член став весь мокрий, коли Кейлі витягла його з рота і направила в мою дірочку. Вона посміхнулася мені, коли торкнулася головкою члена моєї невинної кицьки і промурликала ...
- Розслабся, солоденька, і тобі буде зовсім не боляче.
Я доклав усіх зусиль, щоб розслабитися, коли прохолодна головка почала проникати в мене. Кейлі діяла обережно і проникала в мене з невеликими паузами. Я настільки захопився процесом, що геть-чисто забув про те, як я буду пояснювати своїй дружині, що на моєму тілі немає жодної волосинки. Тим часом Кейлі прилягла поруч зі мною і, не перестаючи мене трахкати, взялася посмоктувати мій член. Я зовсім уже втратив розум, все ще не вірячи в те, що відбувається, що вона смокче мій член і в той же час трахкає мене! Я постогнували жіночим голосом, пам'ятаючи про наставляння. Гумовий член вже був глибоко в мені, і це було надзвичайно чудово. У цей момент я вперше відчув бажання відчути в собі справжній член, особливо, коли він у тебе кінчає.
- Постарайся стискати свою дірочку, коли член знаходиться глибоко в тобі, - веліла мені Сьюзан. Я зробив, як вона веліла, стискаючи свою кицьку навколо члена, коли він повністю був в мені. Чим більше я цим займався, тим у більший захват я приходив. Я знав, що я обов'язково повинен відчути усередині себе справжній, пульсуючий член. Піднявши очі я побачив, що тепер Сьюзі мене трахкає, в той час як Кейлі повністю віддалася міньету. Ця картина ще найбільше мене порушила і я, відчувши наближення оргазму, вистрілив у рот Кейлі надзвичайно великою порцією сперми. Але вона все-одно продовжувала у мене відсмоктувати, а я вигукував як справжня жінка, після чудового оргазму. Як тільки Кейлі витягла з мене дилдо, вони обидві відкинувся на ночівля по обидві сторони від мене. Сьюзі посміхаючись взяла моє обличчя в свої руки ...
- Наша дівчинка тільки що отримала в себе свій перший член. Ну як це було, солоденька? - Запитала вона, ніжно цілуючи мене.
- Це було чудово! - Відказав я своїм жіночим голоском, поки Сьюзі цілувала мене. Я ніжно торкнувся її чарівних грудей ...
- Як би мені хотілося, щоб у мене були такі самі! - Вигукнув я. Сьюзан і Кейлі посміхнулися один одному і ніжно поцілувалися, а потім знову повернулися до мене.
- Тоді Попести їх, миленька дівчинка, - сказала мені Кейлі. Я ліг, а вона нахилила до мене Сьюзі так, що її сосок виявилися прямо над моїм ротом, і я відразу почав його ніжно посмоктувати. Трішки скосивши погляд, я побачив, що Кейлі почала смоктати другу грудку. Сьюзан застій