Прадавня приносило таке задоволення, отримуєш незабутні відчуття, опиняєшся на небесах. І ось уже до 14 років, я почала сама собі купувати одяг, звичайно не багато соромлячись, але потім звикла ... Приховати від батьків у собі таку дивність я не змогла, і врешті-решт вони здогадалися, але слава богу мене зрозуміли і брали такий яка я є ... Цей перехід був головним у моєму житті.
Опишу себе я брюнетка, кличуть мене Кетрін, мій ріст 172 см, вага 60, грудей 2-го розміру, кругленькі і гордо підняті вгору соски, талія 63, стегна 92 ...
Обожнюю носити обтягуючі джинси, сильно обтягуючі, трусики "мерседес", я люблю виляти попкою, і виставляти її на показ, думаю у мене не погано це виходить, багато хлопці і дівчата обертаються що б поглазть на неї, і мріють увійти в мене .. . А зверху яскравий топік, іноді одягаю без лівчіка, так само люблю носити міні-спіднички, й одягати чорні панчохи під них ... :) Обожнюю громадський транспорт, мене часто гладять по попі, і труться об неї своїми випирають пахамі ... Дуже збуджує. Ну одним словом я маленька шлюшки ...
Так ось у свої 16 років, я вже цілком могла виходити на вулицю спілкуватися з людьми, і ніхто не здогадувався що я хлопець ... Я іноді й сама забувала про те що в мене між ніг ...
І ось одного разу, виходжу погуляти, з подругою, до речі її звати Марина, і ми помічаємо, що в наш будинок переїхала нова сім'я, в них 2-а чарівних сина, Денис і Рома, одному (як з'ясувалося пізніше 18 іншому двадцятий рік вже йшов) ... Ми вирішили розігріти їх, вони бідненькі так втомилися вивантажений меблі. ми із подругою були обидві в міні спідницях, ходили туди-сюди виляючи при цьому попка, ніби-то випадково наклановшісь, показували їм що в нас там під спідницями ... Та в нас вийшло вони тільки палілісь на нас, розкривши роти, і зовсім забули про машину ... Ну потім ми різко зникаємо, через кілька днів, ми знову зустрічаємося, то є вони і я з Мариною ... І тут починається наше знайомство. розповідати не буду, що сказали і що відповіли, але в результаті ми здружилися, часто ходили разом на дискотеки, по барах, кафе і таке інше ... Жили весело, цілувалися, обнімалися ...
І ось мій перий сексуальний досвід, у новому образі ... Вийшла я в магазин купити сигарети собі. День, весна, сонце, але я одягла джинси і відкриту кофточку, що підкреслює мої груди, на високих підборах, які ще більше підтягували, мою пружну невинну попку. По дорозі я зустріла Дениса, він молодший, прогулялися з ним до магазину, і раптом він запропонував зайти до нього, вдома нікого, йому нудно ... Я погодилася ... думаю не даремно. Зайшли, присіли, він включив приємну музику, приніс шампанського, поспілкувалися, якраз шампанське в голову вдарило, і ми почали цілуватися. Я сіла на нього, він зняв з мене кофточку і вціпілся в мої груди зубами, кусаючи, лоскотав мої соски, я стогнала від задоволення. Поки він пестив мені грудей, я растегнула йому ширінку, і витягла його великий член, і почала гратися з ним, дрочити йому. Потім сама не помітивши як, я опинилася напівгола на колінах, і перед моїм обличчям член. Від нього приємно пахло, я поцілувала його, взяла в руки і почала повільно гладити по голівці, мовою. я знала що йому подобається.
Я занурювали його собі в рот, майже повністю, кажуть перший мінет, завжди буває самим солодким, я переконалася:). він взяв мене за голову і почав трахкати мене в рот, я почувала як його головка впирається мені в гланди, ці відчуття не можливо передати словами. Я смокчу смокчу, все в самому розпалі, коли раптом з'являється Ромка, він не соромлячись нас, а ми його, допиває шампанське ... підходить до мене бере за волосся і впивається мені в губи, в довгий засос, як би сказати привіт, мовчки кладе мене ротиком, туди звідки взяв. Підходить до мене ззаду, зриває з мене джинси, опускає їх до колін, і бачить мій член, не багато постоявши запитує, так ти хлопець, я безневинними очима дивлюся на нього ... він розуміє мене, і каже щас виправимо. Виливає залишки шампанського мені на попку, пляшечки скочуються за моїми стегнах. прістраіваеться ззаду, бере мене за талію, і ніжно входить у мене, повільно рухаючись нарасщівает темп, ніж він швидше за мене трахкає, тим я смоктав швидше член у його братика, потім вони міняються місцями і все повторюється. Трахкали вони мене приблизно 40 хвилин, потім витягши з мене свої члени, підносять до мого обличчя, і потужними струменями кінчають мені на обличчя. лежимо в Троєм на підлозі, я розмазував сперму по своєму обличчю, вилизував її. Сяк-так доповзати до ванної, вмиваюся. Виходжу мене вже чекають зі словами тобі сподобалося дитинко ... Обхопивши мене за попку цілують в губи по черзі. поправляють кофтинку, і поплескуючи по попі проводжають до виходу, Денис проводив мене до дому, ще раз поцілував, і сказл, буде нудно приходь, думаю тепер мені буде дуже нудно ...