Звичайно, звичайно, я заспокою тебе, тільки скажи, що для цього потрібно зробити? Він підійшов до мене впритул і поклав долоню мені на загривок, - Нахились. Я трохи нахилився. Іншою рукою він розстебнув штани і вивалив член прямо перед моїм обличчям, - смокчи! Я оторопів, а потім засовався. Але він міцно тримав мене за загривок. Другою рукою Ігор направляв свій член мені в рот.
Ну давай, не вперто, ти ж хороша дівчинка і любиш це робити, не бажаєш? А ну смокчи, Сучков! Гаркнув він мені у вухо і дзвінко ляснув долонею по щоці. Від останніх слів у мене всередині щось тьохнуло і я відчув себе зовсім так, як дівчисько, яка знає, що її однаково коли-небудь виебут і яка одночасно цього і хоче і боїться. Я злякався. Я ніколи раніше його таким не бачив і я ніколи раніше цього не робить. Я, як уві сні, нахилився, взяв е! го член в рот і ПОЧАТКУ невміло смоктати, ловлячи його погляд.
Ну, соска, давай, працюй, - Ігор сильно і глибоко натягував мене на свій член.
Всі ви - бляді, целок з себе корчите. Пиздити вас треба і ебать. З цими словами він дав мені пару грубезних ляпасів. Я злякано дивився на нього і старанно Соса, боячись чимось знову розсердити. Він зробив декілька особливо потужних поштовхів і вистрілив мені в рот заряд сперми. Після цього, не виймаючи свій хуй у мене з рота, він продовжив поштовхи. Тепер Ігор вже не так квапився. Він втамував перший голод та отримував задоволення. Він упивався несподівано отриманої наді мною владою.
Ну, соска, класно смокчеш, завтра до тебе буде черга. Я нічого не могла сказати, рот був заповнений товстим хуем. Я тільки заперечливо мукали щось у проміжку між поштовхами.
Подобається, коли ебут в рот? Голосніше давай стогни, сучка, покажи, як ти тащішься. Ти ж хотіла, щоб все було по-дорослому, по-справжньому? - Примовляв Ігор, продовжуючи заїжджати свої! м хуем мені в глотку. Він скінчив ще раз.
Тепер жерти давай, швидко, - з розмаху він ляснув мене по дупі. Я помчав на кухню, на бігу витираючи негайні губи. Ігоречек, є буженінка і оселедець, що ти будеш? - Защебетала я, заглянувши в холодильник.
І те, і інше, і яєчню, - долинуло з кімнати. Я заметушився зовсім по бабський, поставивши їжу на тацю, додали туди чарку горілки з батьківських запасів, і винесли все це до столу. Ще Ігор їв я не знали куди мені подітися. Чого стала, пізда, лізь під стіл і смокчи мені хуй, поки я добрий, співаємо, буду тебе ебать по-справжньому. Від його слів мене пробив холодний піт, а потім кинуло в жар. Я шмигнув під стіл, дістатися до його члена і сприймати старанно відсмоктувати, в надії уникнути обіцяне. Але це не врятувало. Ігор поїв, відсторонився і виліз з-за столу, - А тепер, давай на диван і стань на рак.
Ігоречек, не треба, я тебе дуже прошу, я не хочу, - заболіла я.
СТАЛА РАК, БЛЯДІНА! - Закричав він на мене. Я знову іспу! Галась і стала як він наказав. Він, не поспішаючи, підійшов ззаду, задер поділ сукні мені на спину, спустив з мене труси. Я відчула як він приставив хуй до мого очку і тихенько заплакала від безсилля й образи. Сльози котилися по щоках, а Ігор все сильніше напирав ззаду.
Поплач ще у мене, пізда, працюй стегнами СУКА! - Він дзвінко ляснув по жопі мене. У цей момент його хуй вдерся мені в очко. Було боляче і прикро.