Рухаючись вгору по члену - вона затискала її, опускаючись - повністю розслаблювалася, здавалося вона посмоктує її своїм нутром. У якісь моменти вона повністю випускала з попи мій член і після повільно опускалася назад на нього на всю довжину напружуючи м'язи в крайній точці, що доставляло мені неймовірні відчуття. Моя долоню тим часом ходила по її гарячого пісюнчіку, опускалася до грудочки мошонки відчуваючи її зморщену шкірку. Ця її паличка була така приємна, що мені знову захотілося посмоктати його. Тут я дозволив собі проявити ініціативу. Ліг на ліжко, руками направив Олену щоб вона сіла на мій член обличчям до мене. Зрозумівши мою затію, вона відразу перебазувалася і продовжила свої мірні присідання. Я підняв свій торс, поцілував її між грудьми, полизав сосочки і нахилив голову до її прекрасного членчіку, який в такт рухам так і напрошувався в мій рот. Я відкрив рот і спритно спіймав його, обійнявши губами. У цей час Альона крізь свої стогони сказала: "Я. .. ааа ... так хочу ... так скучила за мату ... російській ... можна оох ... зайченя?" Я відволікся і відповів: "Так". І тут її понесло я навіть не припускав, що мат може бути музикою, коли виходить з жіночих вуст, і не простий музикою, а збудливою і кружало голову.
- Оой який у тебе хуечек, ой як здорово ебемся .... ааах ... відсмоктувати в мене сильніше ... висмокчіть все з мене, спусти свою сперму мені в жопу ... оооохуенно ...- вибухнула вона.
Я всмоктувала її пісюн все сильніше і з кожним разом все глибше, рухаючи головою назустріч, коли вона прівставала з мого члена. Однією рукою вона тримала мене за шию, м'яко підштовхуючи в потрібні моменти. Інша її рука ніжно поцарапивала мої яйця. Тут мене почало забирати і дивним чином Альона це відчула і припинила руху, сказавши:
- Ні почекай мій славний хуечек, ти разом з моїм повинен вилити свою сперму.
Вона м'яко взяла в кулачок мої яйця і потихеньку відтягнула, що негайно погасило предоргазменную хвилю. Іншою рукою вона почала тиснути сильніше і ритмічніше на мою шию. Я не на жарт розійшовся і в один з моментів зрозумів що її член вже не просто в роті, а проникає в горло, даючи мені тим самим можливість полізивать її яєчка. Ймовірно, їй це виявилося по душі і вона зупинила мою голову коли я повністю заковтнувши її тверду піськи і прошепотіла:

- Ах ... ти мій прекрасний ... хуесосік давай візьми мої яйця я хочу виебать тебе в рот як ти мене ... я хочу от'ебать всі твої отвори ... А тепер тисни горлом також як я своєю попкою.
І я відчув як вона, сидячи на моєму члені, почала його масажувати своїх сфінктером. Я свою чергу почав робити ковтальні руху горлом намагаючись виконати прохання Олени. Судячи з її стогонів і зусилля стиску її попки я зрозумів, що потрапив в точку. Весь цей процес був настільки запальним як в тілі, так і в голові що я відчув знайоме почуття близької розв'язки в підставі мого члена. У той же момент яєчка Олени вислизнули з мого рота підтягнувшись до її гладкому лобку. Це з'явилося мені сигналом до більш рішучих дій. Я повільно відтягнув голову давши вийти голівці її гарненька члена з горла і засовався збільшуючи амплітуду і частоту що додалося ще й почали синхронно Аленкінимі підстрибування на моєму знаряддя. Нам знадобилося секунд двадцять таких вправ щоб вибухнути разом екстазом. Всім своїм ротом я відчував скорочення її члена вивергається сперму то мені на язик, то прямо в горло. Її попка в той же час не переставала скачки і масаж мого кінця наповнюючись залишками моєї сперми через яку тертя про її анус стало відчуватися ще менше додаючи розпусну слизькість. Олена несамовито кричала, вигнувши в містку. Напевно це був найдовший оргазм в моєму житті, після закінчення якого Олена лягла вздовж моїх ніг не знімаючись з мого трудівника, я теж ліг на подушку і спостерігав як її пісюн рідкісними здригуванням опускав свою голівку на яєчка.
Непомітно для себе я потонув у сні. Прокинувшись, я виявив себе в ліжку дбайливо укритим простирадлом, а на тумбочці лежав аркушик паперу де красивим почерком було виведено: "Цілую твого ... До зустрічі і я сподіваюся, продовження. Альона." Чесно кажучи якби не ця записка, то я напевно б довго сумнівався чи було це наяву чи уві сні. Але в чому я не сумнівався так це у своєму бажанні повторити цю гру плоті та розпусти.