Я відчув гаряче вологе дотик і знову завив. Направивши свій ласкавий кінчик в мене, вона повільно, лагідно, але невідступно занурювалася в мою попку. З кожним міліметром я відчував наплив цього бушующе-розпусного бажання бути узятим. Своєю внутрішністю я відчував цю пружну слизьку плоть, яку хотілося прийняти в себе на всю довжину. Нарешті я відчув її там усю, здригаються, що заповнює мене, дотик її прохолодних яєчок до сідниць хотілося продовжити на вічність. Але тут щось переключилася у мене в свідомості - я захотів рухів, захотів підмахувати, щоб хоч раз відчути себе самкою, єдиною метою якої є бажання віддати всі свої отвори гарячому, напруженого, вологому фалос. Я навіть пошкодував що їх, отворів, у мене так мало. Підкоряючись цьому безумству почав робити спроби рухатися, що в моїй позі було не зовсім зручно. Олена м'яко присікла це і почала танець тілі сама. Вже не знаю чи є там у мене ерогенні зони, але мені було по-звірячому добре відчувати як у мені рухається її плоть. Особливо приємно було, коли вона виходила з мене повністю і заново м'яко насаджував мене на своє знаряддя пристрасті .. Саме чудове відчуття, коли головка тільки стосується ануса, з невеликим напругою проштовхується вглиб до моменту коли вона вже повністю всередині і коли вона виходить з "пут" моєї попки, що супроводжується хлюпають звуками, характерними при зляганні з жінкою, яка тече від збудження. Напевно, не дарма кажуть: "Головна ерогенна зона це та, що на плечах захована під волосяним і кістковим покривом". Темп збільшувався, Альона, судячи з її увазі теж збудилася не на жарт. А у мене там все горіло і цей жар розповсюджувався по всьому тілу. Переді мною була прекрасна жінка, з гарним обличчям, пружними грудьми, яка "нахабно" трахкала мене своїм справжнім членом. Усвідомлення цього факту було останньою сходинкою до жахливому оргазму. Побачивши перший постріл мого насіння, Олена затисла мій член до свого кулачок і початку видаівать його, низько нахилившись до моїх грудей, вона намагалася зловити крапельки моєї вологи направляючи струмінь собі в рот. У цей момент я відчув у собі судомні здригуванням його члена, вона кінчала прямо в мене! Я напружився, боячись випустити цей здригаються кінець з попи і намагаючись теж видавити з нього все до останньої краплі. Альона, застогнала в знемозі, зробила ще пару сильних поштовхів, які відгукнулися фінальними виплесками насіння з мого члена ...
Я вважаю, що перебував у відключці кілька десятків секунд після цього дійства і прокинувся від того, що Олена злизувала залишки моїх соків у мене з живота.
- Я ж кажу - ти солодкий! - Проворкувала вона.
Закінчивши свою трапезу, вона граціозно встала, розвернулася і пішла у напрямку до ванної, по дівочі похитуючи своєю попкою з одного боку в бік. Я залишився наодинці зі своїми думками. Я відчував легку втому і нове, приємне почуття тепла у себе всередині. Смію запевнити, що мені анітрохи не було соромно чи неприємно Після цього акту "зміни ролей". Все про що зараз думалось цей спогад знову випробуваного, незвичайного. Втративши рахунок часу у своїх переживаннях, я знову відчув легкий рух мого дітородного органу. Тут увійшла Альона і зупинилась поглядом на мого перезбуджених героя.
- Ти знаєш, - сказала вона - у мені напевно залишилося щось від чоловіка, я в сенсі психології теж - швидко додала вона посміхаючись - мені не потрібно приготувань і розігрівання, я відразу заводжуся побачивши його. Напевно, це ті останні ознаки - вона взяла двома пальчиками свій член і почала поволі водити крайньою плоттю туди назад - які видають в мені, я б сказала, самця. Її членчік швидко набрав свою силу під безперервним рухом рук. Я як заворожений дивився на моргання "око" на головці під "століттями" крайньої плоті. Я присів на край ліжка з надією знову покуштувати це манливе створення. Вона підійшла до мене і дозволила облизати його головку, потім розвернулася і сказала:
- Тепер візьми мене, всунь мені в попку, я вже готова, не можу більше терпіти - перейшла вона на шепіт.
Присідаючи, вона провела своїми сідницями по моєму обличчю, грудях і почала поволі опускатися, направляючи своєю рукою мій член собі в попку. Головкою члена я відчув вологу змащення, що покриває її гаряче колечко анусу. Вона присіла ще нижче і моя головка без видимих зусиль опинилася в оточенні її гостинного "піхви". Вона припинилася і почала стискати і розтискати сфінктер. Вона знайшла мою руку і поклала на свій член, рухами подаючи приклад моїм подальших відносин з її пісюн. У перший раз я тримав, а точніше мастурбував, чужий чоловічий орган. Це гаряче жива істота відразу ж відреагував на мої ласки стійкою струнко і нечастими посмикуваннями. Тим часом її попка повністю поглинула мій член і продовжувала масажувати його всередині, від чого мене пригадалася недавня сон про "умілу" попку. "Сон у руку або все таки не в руку.