І ось вона робить те, що ще півгодини тому було для неї повним табу.
Раптово збудження різко збільшилося. Зоя Олександрівна підійшла до дівчини, захопленої першим у житті мінетом, ззаду, присіла і почала рукою дуже ніжно і вміло пестити її беззахисне піхву. Груди Каті початку здійматиметься часто-часто, дихання тепер перехоплювало не тільки від члена, стрімко розбухаючого у неї в роті і прагнув в глотку, а й від підкрадається оргазму. А все відбувається старанно фіксувала веб-камера.
- Ось так, Катенька, ось так, подобається, вже підтікає? Досить ссати у цього телепень задарма. Пора заробляти гроші! Встань, візьми свої трусики і ліфчик, надінь! Ні, не так, сісечкі ми подвипустім, клієнт повинен бачити твої чудові соски у всій красі. На, випий чарочку коньячку і пішли!
Нічого вже не міркую Катя випила піднесену «чарочку» (фактично це був здоровенний фужер, заповнений до половини) і, похитуючись, пішла, їх вабить міцно тримати її за лікоть Зоєю.
- Цього не може бути, це не я, це сниться мені, - тільки це крутилося у неї в голові
- Нічого, пару неделек у мене відпрацювати, а далі вирішуй сама, не сподобається - скатертиною дорога! - Воркували господиня Каті.
У сусідній кімнаті біля імпровізованого бару юрмилася галаслива купка напіводягнених нафарбованих дівчат. При вигляді Зої вони замовкли і дружно подивилися в її бік.
- Дівчата, приймайте новеньку! Її звуть Катя.
Слідом за ними ввалилися Геннадій з якимись двома солідний дядечко. Зоя отреагірова