Вона слухняно звільнилася від плаща і залишилася в уніформі, виданої Олею. Клієнт розв'язав стрічки, що стягують болеро, і зважив на долонях її грудей.
- Ти дивись, як яблучка. І ще не відвисли. Що, нещодавно почала? Тільки не лікуй мене, що я у тебе перший!
- Але ви, правда, перший ... Клієнт!
- А-а-а, ну, тоді це ми і відзначимо. На ось тобі, замість шампанського!
Сильна рука пригнула голову дівчини до млосно згорнутого посеред паху члену. Мошонка і яєчка були акуратно поголені, головка схована; такого члена Віка за свою недовгу практику ще не бачила. Та й пахне не мускусом або сечею, а яким-то дезодорантом ...
Ці думки мирно текли в її голівці, а в цей час губки і язичок старанно пестили цей еврочлен, їм допомагала рука. Клієнт однією рукою продовжував лапати її принади, а другий примостив Віке на шию і задавав темп.
Член ставав усе твердіше, вище, об'ємнішими, він проникав все глибше в її рот, а потім і в горло. Головку вже не міг приховати цей сором'язливий капюшончік з крайньої плоті.
А рука її клієнта, її господаря, її пана на всю панувала у неї між ніг. Там вже давно все дозріло, набубнявіли і намокли. Звичне насолоду накочувався все сильніше. Ось зараз!
- Годі, виходь!
Це було, як удар в подамся!
- Навіщо? За що?
- Ти чого, здуріла? Трахкати тебе буду! За свої кровні. Та дивись, люди колом відпочивають, не кричи! І кофточку тут залиш, хочу твої сиськи потіскать!
Вони вийшли з машини, і Віку підігнали до капота. Вона не розуміла, а як? Їй що, лягати на цей не дуже чистий капот? Але виявилося, що потрібно лише спертися про машину руками. Клієнт спустив Вікиної шортики-трусики, що не дозволяло їй широко розставити ноги. Змужнілий і явно зголоднілий фалос подався в е мокру дірочку.
- А-а-а-а-ах! Ой, а презерватив, миленький!
- Та не бійся ти, я не ворог своєму здоров'ю!
Вони обидва вже були достатньо порушено ласками в автомобілі, але вторгся в дівчину торчун не поспішав розряджатися. Та й вона цього не хотіла. Мірно, що поршень, рухався член, долоні чоловіки ковзали по її грудях. Віка буквально звивалася, намагаючись якомога глибше і частіше насаджується на знаряддя свого партнера. Пам'ятаючи про його прохання, вона не стогнала, а лише майже нечутно охала в такт цієї чудової хитавиці.
Нарешті, підкоряючись владному руху рук і власним бажанням, вона різко подалася назад і вниз, а назустріч кинувся він! Знову, як в перший раз в мозку вибухнула галактика. Вона судорожно застигла на палі свого першого в житті клієнта!
- Ху-ф-ф! Молодець! Ого, та ти, правда, скінчила! Ну, з хрещенням тебе, простітуточка, якщо не брешеш! Сідай, довезу до точки.
У кишені плаща шелестіла перша трудова п'ятисотки ...