Підкоряючись якомусь пориву, Віка впала на коліна перед комендантом і почала гарячково розстібати ширінку йому, в надрах якої, як виявилося, вже наливався міццю пеніс добре відомого їй мусульмансько-обрізаного типу. Орган Олександра Михайловича поширював потужне мускусний-аміачне амбре. Ніжний кулачок і тремтячі губки зімкнулися на приладі поважного інгуша і зайнялися вже звичною роботою.
Абсолютно несподівано Віка захопилася мінетом і на якийсь час забула про все. У свідомість її привели потужний струмінь жовтувато-білого запашного насіння, що вдарила у горло, і холодний голос:
- Так, а тепер ще й спроба компрометації посадової особи при виконанні ... Так як професійно!
- Олександре Михайловичу, будь ласка!
Сльози, змішуючись із спермою, котилися по її обличчю, шиї, кофточці ...
- Та годі, ну, подотрісь. І чому я такий добрий? Ви, росіяни давно повинні мене в святі призвести. Мені від тебе нічого не треба. А рідного вузу треба допомогти. Нам тут необхідний комп'ютер для ведення ділової документації. Зможеш протягом тижня зробити спонсорський внесок і будеш вести себе пристойно - спробую зам'яти цю справу. Та дивись, офіційний внесок, через бухгалтерію, зрозуміло?
- Да-а-а. А скільки?
- Семенова, ебешь, як доросла, а простих речей не знаєш. Сорок тисяч!
Від озвученої суми Віка знову мало не втратила свідомість. Такі величезні для неї гроші, та ще за тиждень. Та який тиждень, адже в суботу-неділю каса не працює! П'ять днів!
- Що грошей немає? - Знову цей диявольський холодний скрегіт комендантської голосу. - Спитай сусідок, може, підкажуть, де дістати! А, може, й сама здогадаєшся з такими-то талантами! Все, йди! Якщо до суботи не перерахуєш гроші - для поч