Вивалюють йому на повне огляд свій бюст, звільняються від стрінгів, бухають на коліна, і поки уродженець чи то Конотопа, чи то Бердичева перебуває полукоматозе, заволодівають його головним надбанням і починаю мінет. Неповторні мінет від Лотто, відточений на тевтонських, слов'янських, азіатських і інших членах. Все тобі, милий ...
Із задоволенням спостерігаю, що змінюються кольори мінливості на обличчі мимовільною жертви спраги, все більше відвисає нижня щелепа. Так його зараз інфаркт вистачить. Від щастя! Втім, т щастя ще ніхто не вмирав. Сідай, рідненький. Ось так, на ліжко. А я ще посмокчу. Ось так. І за щічку, і яєчка, і уздечечкой пограю.
- Від гарна дівко! Від бісова дитина!
Ага, голос прорізався, коментуємо. Це добре. Тільки кволий ти в мене, тільки сидиш і треплешься, ну, пограй! Ти ж хотів! Кладу його рученята на свої м'ячики. І він їх тут же починає активно вивчати на дотик. Потік компліментів шириться, але стає все більш незв'язні і переривається задишкою. І огірок його у мене в роті вже куди більше нагадує кабачок. Ні, баклажан.
Господи, ну і асоціації ж! Але дивлячись на це моє диво, мимоволі думаєш про городець, вишневому садку, грядках, кропі, цибуля, сало та інші принадності здорової селянського життя ...
Так, по-моєму пора! Лягай, коханий! Укладають знову остекленевшего від тихого сімейного щастя уродженця Малоросії, насаджувати на його кукурузіну, не забувши, звичайно, про те, що і з кукурузіной секс повинен бути захищеним, і починаю призове дербі. Вперед, вперед, Лотта, пострибав на цій конячці.
Так, знову руки по швах, знову байдикує. На, поторкай! Та що там поторкай, помацати! Ого, як ми можемо, виявляється. Видно, під молодії пустунів був! Клієнт починає дуже цілеспрямовано досліджувати мої простори. Давай, давай!
А про, досліджуючи, знову захоплюється
- І яка ж гарна баба, чи, звиняйте, фройлян! І усе при Місто! І добре, і сісяста, і жопа хіть куди! Ото б тобі туди навернути! А як п'є! А як підмахівае ...
Як мило. І як приємно! А то ми там про жопи? Здається, клієнт хоче анал за свої гроші? Чи не перечімо!
Приймаю коліно ліктьову позицію і всім своїм виглядом демонструють, наскільки не перечімо. Мій підлягає, мабуть, змирився з тим, що попросивши водички в Амстердамі, потрапив у казку і явно на автопілоті починає намагаються опанувати МНВ анально. Е-е-е-е-е! А ось тут у нас досвіду немає, допоможемо! Змащую свою дірочку, від чого мій салопоклоннік приходить в тихе розчулення, особисто вставляю його краківську ковбасу куди треба і починаю підмахувати. Ну, що, бичок мій Маріупольський, зрозумів? Явно зрозумів, он як заробив. Прямо, професіонал! Давай, давай! Ще! Ось так!
Він же не лепече мені свої компліменти, гарчить! Ось зараз, зараз, давай!
- Ой, Оксаночко, я щас закінчу!
Та якась я тобі Оксаночко, сучий потрох, я є фройлян Лотта, і при мені ні про які чужих нам Оксаночка думок бути не може!
За Оксаночку член з попи геть, я його і ротиком доведу до потрібної кондиції. Ось так!
- Ja! Das ist Fantastich! - Ось це інша справа. І німецьким ми вже володіємо. Що, дядьку, порнуху німецьку дивився, знаєш, що належить іноземці в любовному екстазі репетувати?
Останні штрихи (або Лізка). Є! Він кінчає мені прямо в рот, а потім, не втримавшись, на личко, груди!
- О-о-о-ох! О-о-о-ох! Danke, діточка! Ой, звиняйте, я тобі забруднити, зараз обітріть
А ось це, якраз, не треба, Лотте і так гарно. Облизувати, променисто посміхаюся і видаю відповідь наше danke. Допомагаю задоволеному співвітчизнику Гоголя, Шевченка і Ющенко одягатися і збираюся проводити. Але тут він приходить у себе і починає на своєму приголомшливому есперанто пояснювати, що він заблукав і йому треба добратися до готелю.
Мама дорогая! Звідки ж я знаю, якщо мене весь час тут в закритих фургонах катали. Що ж робити то з цим цапок? Він щось суєт мені в долоні, а це візитка готелю. Тоді вже простіше.
- Мошет Пить фисфать фам таксі? - Це я знову зображую імпортну жінку.
- Ой, Дякуйте!
Для цього у номері є телефон. Дзвоню в наш офіс, і через п'ять хвилин за клієнтом вже приїжджають. До побачення, милий!
Наводжу себе в порядок і знову на вахту.
А потім був п'яний лоцман, а за ним - непитущий лоцман, а за ними - грусно Кацман ...
Це я, звичайно, пересмикують Просто, за що залишився шматочок зміни я обслужити ще трьох найпростішим і банальним чином. Нудно, діловито, нецікаво. І потяглися трудові будні в Амстердамі ...
Але краще про них я поки завершу (якщо цікаво - пишіть, мені не шкода, поділюся спогадами). А поки мені хочеться згадати, що було в