Що за комплекси у мужика? Туди ж можна хуем ... А, ось і він.
Тут ми змінюємо позицію. Набридло йому стоячи мене мати. Тепер я лежу на спині на ліжку, мої ноги у нього на плечах, його пеніс в моїй попочку, а револьвер то втикається в мій бутончік, то ковзає по животу, не даючи процесу приїдатися.
Ну, пострибати далі ... Ще, ще, ще, готовий ...
Монстр кінчає, видаючи якусь тварину уручну або рик. Я, як не дивно, теж. Хоча у грудях, як і раніше холодок. А що тепер-то. Бритоголовий тупо дивиться на мене, а потім швидко вдягається, відкриває двері і виходить в ніч.
- Good by, my Love!
А тепер подивимося, що далі. Піднімаю шторку і бачу, як мого давешнего відвідувача не поспішаючи наганяють двоє ну абсолютно мирних і випадкових перехожих, дружно заламують йому руки і садять у підійшов катер. Через пару-трійку хвилин від того ж катери відходить вже інша парочка і направляється до мене. Давно пора. Даремно я чи що тривожну кнопочку натиснула ще під час наших переговорів? Опускаю шторку, зустрічаю гостей.
- Молодець, дівчинка!
Цими словами мене вітає один з китайців, яким ми користувались вчора.
- Я намагалася, пан ... - скромно поотпіла оченята, нахилила голівку, сама покірність.
Другий розкриває сейф, ось вона - інкасація.
- Непогано. І перша також!
Видно, вони зняли касу і у Іринкою. Так ми обидві в передовицях.
Китайці про щось перемовляються, один з них, дивлячись на мене, хмикає.
- І що з тобою робити? Запрацювала багато, викликала нас під час, цей ідіот більше ніколи і ні від кого не відніме. До речі, це ми доповідаємо до твоєї виручці за нього. Але що це за реаліті-шоу сьогодні вдень? Нам не потрібні проблеми з муніципалітетом. Запам'ятай, це у вас росіян вертеп - це бордель, в цивілізованому світі це різдвяна діорама. І тільки у вас бордель - це чортзна-що, а тут це солідно поважне установа. Так що нема чого демонструвати секс всій вулиці. Кому треба - сам зайде. Тобі повело, що ти добре попрацювала і не розгубилася. Так що бити тебе сьогодні не будемо. А ось другу зміну відпрацювати. Зараз - півгодини на відпочинок, можеш перекусити в барі. Ось на цю суму, мені кидають десять євро. І вперед - на вітрину.
Ну що ж, це не сама гірше. Спасибі. Пана насяльніка. Рабиня Лотта готова до послуг. Отже, через півгодини продовжую ...
Півгодини пройшли, і я знову у вітрині. Нудно. Пейзаж за вікном я вже давно вивчила, і він починає набридати. Пити хочеться ... відходжу від вітрини, наливаю собі склянку води, і в цей час дзвенить дзвіночок над дверима. Треба ж - клієнт. І ще не встигнувши повернутися і побачити чергового любовнічка чую
- Пані, чи, звиняйте, леді, тьху ти, будь воно не гаразд, фройлян! Чи у вас водички нема?
Боже, типовий поважний хохол років п'ятдесяти. Розпарений, в костюмі, краватка з'їхав набакир. Піт градом по лобі з під капелюха. Звідки він взявся? І схоже хоче саме водички. Знайшов кафе, паразит.
А дядечко сором'язливо тупить погляд, хоча його оченята явно не бажають слухати і мимоволі нишпорять по всіх моїх достоїнств (а їх чимало). Він потирає спітнілі лапки, переминається з ноги на ногу і намагається приголомшливо на-варварської суміші української, російської, англійської, німецької та французької довести до мене нехитру ідею - водички б. Ну, добре, добре, не тупа і не недолюдок. Хоча й не відніс. Сюди, дядько, мужики ебаться ходять, а не хлебтати воду. І я тут як жінка, а не як сифон фігурує. Променисто посміхаюся, наливаю йому жадану вологу і подаю склянку.
А заодно (ось же сучка), ненароком зачіпаю його своїм не саами поганим стегном і ненароком зачіпаю сиськами.
Та-а-а-ак, клієнт дозріває. Тобто воду він випив. Залпом. І ковтаючи повітря ротом, лящ як на прилавку, тягне склянку і всім своїм виглядом демонструє потреба ще у стаканчику цілющої вологи. Очки при цьому чітко фокусуються на моїх молочних залозах. Що, подоїти хочеш, пейзанін?
- Bitte, meine lieber Heer! - Приношу йому ще води, провокаційно виляючи всім, ніж належить повілівать професійної повія, щоб заманити тупого самця
- Дякуйте, баришня! - Реагує тупий самець.
По-моєму він намагався в моїй попові дірку пропалити. Поглядом. А зараз в знак подяки намагається погладити мене за щічки.
Ні, так не піде. Ще раз ненароком притуляюсь до нещасного Жучка, що потрапив в павутину павучихи Лотто. Ага, в нас уже встає!
- Мошет Пить расфлечемся, сто еффро, meine lieber! На нарочито ламаною російською звертаюся до полусоотечественніку. Нічого йому знати, що я росіянка, нехай цінує імпортний секс!
І поки перші біти цієї інформації починають повільно проникати в його підкірку, я задергіваю фіранку, починаю відверто ластитися до нього.
- Ффи такий цікавий чоловік, Лотта ффам сподобається ...
А сама вже розкривають його ширінку ...
Готовий! Спікся!
З куточка рота стікає слинку, а спітніла ручка тягне з кишені товсте портмоне, такий собі типовий, як його називають на півдні, гаманець (з цим південноруських фрикативних г / г на початку).