http://www.plasebo.ru/album.php?p=1&n=915

Мене заводила думка про те що на жіночому тілі є наш оберігаємою орган. Напевно, через це я не випробував ніякого розчарування в момент як побачив Олену повністю голою. Навпаки, мою свідомість, відома її гіпнотичним поглядом і стирчав пісюн, відгукнулося судомним сіпанням мого і без того напруженої члена. Мені неймовірно сильно захотілося вкусити цей блискучий членчік. Я проковтнув. Олена помітила мою реакцію і попрямувала до мене. Благо природа наділила її довгими ногами, та й ліжко було не високою - вона підійшла так що її член виявився прямо навпроти моїх губ. - Хочеш? .. Ти в перший раз? .. - Шепнула вона - не бійся, зроби так як якщо б собі робив. У тебе вийде. Я тобі допоможу. Я кивнув і подивився на маленький вічко на голівці з якого виступила крапелька мастила. Я ніжно злизала її. Потім зробив губи трубочкою і м'яко прийняв у свій рот головку. Пісюнчік відповів здригуванням і я відчув ще одну крапельку в себе на мовою. Олена застогнала і запустила в моє волосся свої пальчики і почала приємно шкребти по голові нігтиками. Я почав повільно виймати її з рота стискаючи губами, коли почала виходити головка я висунув язика і м'яко пройшовся по самому кінчику члена викликавши хтиві звук з уст Олени.
- Давай мій солодкий, я ж казала в тебе вийде ... Да ... так ... добре ... ще ... - Стогнала вона.
Я тим часом зовсім запалився і насаджував свій рот на неї все глибше і глибше. Потім я відчув, що він у неї з готовністю напружився, тоді я зупинився і вирішив подражнити її, помстившись тим самим за її гри.
- Ну давай же смокчи мене, смокчи ... - Завили вона.
Я випустив її, поклав на ліжко, розсунув їй ноги й пірнув до її яєчкам. Шкіра на них була ніжною і приємно пахла парфумами. Від моїх ласк вона вся тремтіла і робила стегнами зустрічні руху. Я подумав, що це той момент, коли її треба прикінчити. Я туго обхопив губами її член і почав руху своєю головою засмоктуючи її член. Тут він почав сильно сіпатися і з нього в моє горло вистрілив потік її насіння, я не зупинявся і продовжував скажено всмоктувати в себе все її єство. Альона, тим часом, вигнулась у містку і віддавала мені себе голосно стогону. Її член ослаб і останню крапельку я просто злизала поцілунком, викликавши її слабкий стогін. Після чого вона звалилася на ліжко.
- Я смачна? - Кокетливо запитала вона через хвилину.
- Ммм ... - Розгубився я від такого питання і звернувся до її смаку, який лишився у мене в роті - мені сподобалося.
- Ах ти, мій милий - звернулася вона до мого стирчать члену - тебе ж обділили, радість моя, ну почекай я зараз тебе приголублю.
Я посміхнувся і подумав: "Та вже більш точного слова не можна підібрати. Я виходить блакитний чи що? І мене зараз приголубить. Хе-хе. А плювати. Один раз живемо. Ну потім це не зовсім чоловік, вірніше зовсім не чоловік. А з іншого боку ми ж, вже вибачте за відвертість, дрочил собі наші члени і хто не фантазував, пардон за прямоту, відсмоктати у самого себе? Просто не всі зізнаються. То хто тоді не голубий? Щось я заплутався. " Помітивши тіні внутрішньої боротьби на моєму обличчі, Олена сказала:
- Розслабся солодкий, тобі ж було добре? Так? Мені теж було добре. А те що Бог мене такої створили значить таке мені призначення - вона провела рукою по внутрішній стороні стегна мого і внизу у мене прокотилася хвиля бажання давши зміцнюючий приплив моєму улюбленцеві.
- Я тобі ще сюрприз приготувала. Тільки ти йди на поводу у свого тіла, а не розуму. Розум добрий не завжди, по крайней мере, не в моменти отримання задоволення. Гаразд, зайчик? - Закінчила вона полувопросом-полупросьбой.
- Добре Аленочка. Я твій. Гул моєю внутрішньою битви вірш поступившись місцем передчутті нових відчуттів. Вона поклала мене на спину і почала цілувати все тіло, починаючи від шиї і сосків і далі вниз до пупка. Минаючи мій напружений інструмент вона почала лизати продовження його стовбура після яєчок. Ох, як я бажав ще одного її поцілунку в мою попку, прямо в дірочку. Вона так майстерно цілувала мене туди що я, здавалося, відчуваю нескінченний оргазм. Потім вона взяла казна-звідки виникла тюбик і початку пальчиком змащувати мою попку. Я зрозумів, що за хвилину втрачу свою "цноту", але вже був так розігрітий, що рухався назустріч її пальцях.
- Зараз мій солодкий, почекай, я наповню тебе собою, ах ти мій пружний хлопчик - вона підняла мої ноги і приставила свого, вже ожилий, член до моєї дірочки.
Я вже не міг, я так хотів прийняти його, що застогнав в благанні:
- Зайди ... заходь ... в мене ... Але Олена не поспішала, вона провела головкою між сідницями, розмазуючи мастило, потім вгору до моїх я