Ні, не хочу. Боюся. Будь ласка, рідненький, не треба. МАМА! Мене розвертають і сходу насаджують на цей кактус задом. Господи, добре хоч, мені його подразработалі. Але що б ви відчули, засунь вам з розмаху в попу, скажімо, півметрову качалку? Немає, тубус! Ой-ой-ой-ой-ой! А-а-а-х ...
Що зі мною, де я? А, сиджу на колінах паралітика, а він дуже вправно мене Лапа. Дорвався. Маніяк. А він ще ТАК може?
Клієнт разом зі мною під'їжджає до дверей і відкриває, увалюються племінничок.
- Дядьку, ну як?
- Якоб, вона - принадність. Наступного разу знову привозь до неї! Так, і доплат зараз, я, здається, знову перестарався ...
Якоб суєт мені хрусткі євро, а заодно погладжує натруджену кицьку.
- Молодець, дитинко.
- Може бути, мій пан теж хоче?
І який чорт смикає мене за язик? Адже обидві мої дірки ще не оговталися від чуттєвого паралітика-дядька, а я вже племіннику пропонують. Ось же блядская сутність ...
- Дядько?
- Якоб?
-!
Якоб суєт мені ще купюри, і на очах у дядюшки я стаю на коліна перед племінником на предмет ознайомчо-збуджувального мінета. Коли член знаходиться вже у мене за щокою, сімейка вирішує познайомитися ближче.
- Лотта, ти ж не німкеня?
- Ні (заковтнула)
- Полька, чешка, українка?
- Руська (облизався)
- Ти завжди була дівкою? (Боже, нетактовно як)
- Ні (заковтнула)
- А чим ти раніше займалася? (Браво, ще краще питаннячко, ну ладно)
- Я викладала в університеті, з вашим мірками я доктор філології, доцент (облизався, попестити кінчик головки язичком)
- Ну і де тобі більше подобається? (Ось сволочі)
- Звичайно, тут, з Вами, мої панове (знову ковтаю)
Інтерв'ю закінчено, племінник умиротворено лежить на ліжку, а я гарцюють тепер вже на його ковбаски. Слава Богу, вона нормальних розмірів, я її і не відчуваю. Так що скакати можна довго, аби ноги не втомилися.
- Якоб, як у неї чудово трясуться сиськи
- Так, дядьку!
- А дупа і справді славна!
- Звичайно, дядя!
- Спробуй, рекомендую!
- Обов'язково дядько!
Цей обмін думками йде на тлі моїх пристрасних зітхань, стогонів і люту роботи низом живота і попою ... Останнє зауваження, утім, веде до короткочасного зміні обстановки. Як ви розумієте, я змушена насаджується на Якоба вже іншій своїй дірочкою.
Сімейка замовкає. Якоб хтиво пихтять моїми стараннями, а дядько ... Господи, він знову вийняв свій шланг і, дивлячись на нас, люто дрочити. І пихтять, як і його племінничок.
А я, здається, зараз знову полечу далеко-далеко. Ось, ось, о-о-о-о-о! І в цей час мене переміщають на підлогу і, як допіру з двома нормальними і одним блакитним, мої личко, ротик, груди, плечі зрошує насіння дядька і Якоба. Намагаюся заковтнути по максимуму, потім ретельно облизував геніталії обох моїх роботодавців, допомагаю одягнутися і тепло прощаюся. Так, ось це візит!
Наводжу себе в порядок і бігом у вітрину, цікавий сьогодні деньок, гріх втрачати шанси робити його ще цікавіше.
Вечоріє. Ще кілька годин - і приїдуть охоронці касу знімати. Запалюються ліхтарики, вікна в будинках за каналом і ілюмінатори в бортах корабликів. Красиво ... Бабуся все ще сидить на лавочці ... Ось закрила книжку, встала, побрела. Та вона ж до мене! Це ще що? Хто мене в якості повії тільки не мав, і карлик, і паралітик, і молодики малолітні, і мої ж студенти і завкфедрой, навіть колишній чоловік. А тепер черга до цієї Тортила дійшла?
- Здрастуй, дитино!
- Здрастуйте мадам ...
- Клич мене просто Марго і не хвилюйся, я принесла тобі каву і гамбургери, - ти ж, напевно, весь день нічого крім членів в роті не тримала? - Мені протягнуті об'ємистий пакет і термос.
І тут я відчуваю просто-таки вовчий голод. І правда, годівля у мене сьогодні специфічна ... Марго дуже точно вгадала.
- - Спасибі величезне, але ... чому?
- Дитинко, я теж колись була молодою і стояла в вітрині. І немолодий теж. А починала в 1941м в Сінгапурі в борделі для япошек. Англійці здали Сінгапур, і для нас - голландок, англійок, американок - придумали ось таку трудову повинність. Хто відмовлявся - не просили. При мені однієї такої гордої офіцер, що розповідав про наше майбутнє, просто зніс голову своїм мечем. А в іншої, що відмовилася від анала, у нас на очах у живої вирізали печінку. І з'їли. У японців це називається «кімоторі». Тому я була дуже-дуже слухняною дівчинкою і дуже-дуже брудною повією. І коли нас звільнили американці, роботу я міняти не стала. Мені сподобалось ...
- Мені теж ... Так, мене звуть Лотта!
- Так, так звичайно, бачу. Тільки мені здається, що в тебе є й інша ім'я. Або кілька ... Ти матрьошка?
- Ви так мудро ...
Остання я майже мекаю, по вуха вгризшісь в гамбургер. Боже, як смачно. І вчасно. От тільки не перевіряє чи мене бабулька на вошивість? Я зараз разлімонюсь, викладу все про себе, а вона про мої виливи настучіт господарям ... Поб'ють адже ... Я про таких перевірках чула.