повія повією. Звичайно, таку нормальний мужик захоче трахнути прямо відразу. Ці, на кшталт, нормальні ...
Вони дістають свої причандали. Дивляться на мене. Зрозуміло. Стаю на коліна, звично беру один в рот, а до двох інших простягаю руки. Стоп, це ще що?
Один з клієнтів, спустивши штани з трусами й, розстебнувши сорочку, прилаштовується поруч зі мною і займає пільговий член. Так, значить нормальні, але не все ... Гаразд, побуду з «подружкою».
Обробляю одного, сусід - другого, потім тягне мене за руку: змінюємося. При цьому я все одно який охоплює противного блакитного своєю увагою, дрочил йому потихеньку. Він спершу обалдевать, а потім заспокоюється. Подобається ...
Хлопчики, які дійсно хлопчики, готові. Той, якому смоктала я, сідає на ліжко і пропонує маленької Лотте покататися на його конячці. Люблю кататися, давай, рідної. Насаджувати кицькою, мокрій ще від свого попереднього клієнта на поршень тепер вже кілька завеликі розмірів і починаю ... А інші як? Один одного будуть, або до нас приєднаються?
І те, й інше. До мене в заднє ганок заходить блакитненький і починає зі знанням справи розробляти там шоколадні копальні. Усунь йому додає його приятель, який подібним же чином має свого друга-поліфункціонала. Якийсь час зосереджено маємо мене і того, хто в мені ззаду, синхронно подмахівая, сопучи і повискуючи. Двоє хлопчиків при цьому пестять мої принади, а третій хлопчик пестить принади другого. Клас!
Я встигаю закінчити, коли диспозиція змінюється: крайні хлопчики змінюють дірки. Тепер перший трахкає у попку другого, а третій - мою дівчинку. О-о-о-о! Як гарно.
А тепер я стою на колінах, і вся трійця дружно кінчає на мої личко і груди. Те, що залишилося на кінцях - я облизував. Цього разу всім трьом. Ну, ось і все. І все?
Хлопці йдуть, а я біжу, нарешті, підміни і підлеститись. Яка тепер я охайні. Рот - реклама Колгейт та іншого Бленд а Меду, анус і киска блищать. І куди дінешся, не полювання пахнути, як свіжа покійниця ... Так, хоч щось корисне прищеплює професійна проституція ... Так, готове, пора знову на роботу. Вона мені подобається. Знову стою у вітрині і настрій у мене вже аж ніяк не таке занепадницькі, як на початку трудової вахти. Хоча пейзаж за вікном і не оптимістичний. Натовп моїх давешніх шанувальників зникла. Одні тільки що мене любили, інші пішли. Тільки давешняя бабулька сидить на лавці, в'яже. Коли я знову явила свою красу в вітрині - привітно мені посміхнулася і помахала ручкою. Треба же. Наша старенька швидше плюнула б. Та й не добудовувалася борделя біля в'язати.
Вдалині хлопець котить каталку з інвалідом. Так, це не клієнти ...
Милуюсь хмарами, катерка та іншими шаланда, який повзе по каналу. Здається, скоро знову стане нудно. Хлопець з інвалідним візком вже доповз до моєї вітрини. Нахиляється до свого пасажирові і ... різко повертає До МОЄЇ ДВЕРІ!
Ого, що ж він, кине хвороби на вулиці або з собою візьме, помилуватися, як мене трахкає? Двері відчиняються, впливає коляска, за нею - водій (або рикши?). Нічого, міцний. А ебаться перед глядачами мені вже доводилося.
А далі - зовсім цікаво. Хлопець вкочували коляску ближче до ліжка і недвозначним жестом пропонує мені знятися її мешканцем! Ось це так! Паралітик мене ще не любив!. А його супроводжуючий вже розплачується, щипає мене за щічку, шльопає по попці
- Дядьку, ну як тобі її дупа?!
-!
- Дитинко, як тобі його член?!
З ширіньки інваліда, вже немислимо швидко розстебнутій стирчить таке ... Ну, правда, у хтивого карлика, якого я обслуговувала на третій день своєї перебуванні в борделі фрау Дорт, було ще більше. Але, тим не менш, тут є поле для діяльності.
Між тим дбайливий племінник, подивившись на годинник, убуває.
- Покажи-но себе, дівчинка, як тебе звати?
- Лотта! - І вивалюються розслабленому напоказ свої численні сиськи. Візьміть, люди, користуйтеся! Ось це ручищами у нього! Мрія садиста ... Цими лапищами він досліджує мої молочні залози, а я беру бика за рогу, тобто його хуй в рот і починаю робити його досконалішою. Певний час ми обидва видаємо нечленороздільні звуки і знайомимося один з одним усе ближче (а він зі мною ще й усе глибше). Його дишло стає вже зовсім потужним, ось-ось до шлунку мені засадить.
- Лотта, я хочу тебе трахнути!
Ось так, просто і зрозуміло, а поцілувати? Втім, на це нам, лише повія, як і коровам перед осеменатором, краще не розраховувати! Насилу пакую цю ковбасу в презіка, а потім деруся на неї. Так, зараз ми тебе впустимо, ось так, а тепер потихеньку посадимо ... Ой, ні, не так спритно, ой!
Лапи нещасного інваліда різко насаджують мене на цей кол, а потім він буквально починає дрочити себе мною. Силушки то вистачає! Їжу, репетую, сльози з очей ... Але який кайф! Давай, давай, трахкав мене! О-о-о-о! Зараз вибухнемо! Ні, полечу! Відлітаю ...
А це ще що за рухи тіла.