Це сталося 2 місяці назад.Я вийшла заміж і виїхала з чоловіком жити в іншу область.І ось до нас в місто приїхав брат чоловіка зі своєю дружиною і двома детьмі.У нас їх ніде було покласти і вони заселилися в готель в 5 хвилинах ходьби від нас.І от увечері я пішла їх відвідувати, придбала шампусіка, фруктів, дітям лимонаду і конфет.Ми посиділи, я була трохи подвипівші.Алла (дружина мужеви брата) почала вкладати дітей, а ми з Геною (братом чоловіка) вийшли в фойє. Він був п'яний і почав до мене пріставать.Я була просто в шоці, помітивши його стоїть член.Тут вийшла Алла, і ми втрьох пішли назад у кімнату, посиділи ще, випили, Гена затягнув мене до себе на руки, ніби жартома, ми смеялісь.Алла ревнувала, це було відно.Я початку злазити і раптом відчула його твердий стоїть член своєї попой.Я збудилася і бігом встала, попрощалась і вийшла з номера.Я була не в собі від злості, хотіла швидше розповісти все мужу.Я йшла по довгому темному коридору і раптом мене хтось схопив і закрив мені рота рукою, потягнувши в номер.Там було темно і я майже нічого не бачила, мужик, який мене схопив, штовхнув мене в спіну.Я впала на коленкі.Он схопив мене за волосся і підняв мене, здер з мене одежду.Я залишилася в одних панчохах і сапогах.Вдруг він притиснув мене до стіни і почав цілувати в шею.Мне було страшно і протівно.Я початку плакать.Тем часом гвалтівник опускався нижче, пестячи мої соскі.Я хотіла вдарити його ногою, але боялася, що в мене нічого не вийде і буде тільки хуже.Вдруг він вставив мені палець у кицьку і почав пестити пальцем клітор.Ето було приємно і я
вздохнула.Вдруг він різко повернув мене обличчям до стіни і продовжив ласки клітора, натискаючи на нього сильно й швидко, цілуючи мене в шею.Моя кицька зрадила мене і потекла, клітор набряк і був дуже чувствітельним.По тілу забігали мурашкі.Я заплакала, я була просто в шоці з себе, що я возбузділась і мені це нравілось.К речі, у мене не було чоловіків, крім чоловіка, я ні з ким, крім нього, ніколи не спала.Я відчувала попою його гарячий твердий член.Он не виймаючи пальця з кицьки, повів мене й нахилив на рак біля стола.Я стояла на ногах випрямлених, нагнувши спину вперед і спершись руками на стол.Он повільно увійшов до меня.Я застонала.Мне було шалено приємно, я упріла, щоки запалали, дихання почастішало, я напружилася, кицька стиснулася і я кончіла.Я стогнала і кричала, звивалася і кінчала, не перестаючи ревти від того, що мене гвалтують і мені це нравітся.Одно заспокоювало-гвалтівник надів презік.Когда все закінчилося, я почула голос чоловіка "Ну як , мила, сподобалося? "Ми продовжили