Я з ретельністю лизав її піхву, однак їй це здалося мало, вона перевернула мене на спину, села мені на обличчя і стала стрибати на ньому, трахкаючи мене в рот. Від скаженої скачки на моєму мовою, він почав деревенеть, однак у цей момент вона почала бурхливо закінчувати і рясна рідина полилася мені в ніс, рот, очі. За її тілу пройшли такі судоми, що своїми ногами вона мене ледь не придушила. Скінчивши, вона лягла на спину широко розсунула ніжки і наказала:
- Дафа Андрійко. Зроби тобре матусі, з'їв неньчиним сперму. Інакше вона тебе буде сильно наказиват.
Я злизав з фрау Марти всі її кончини, про себе матюкаючи всіх: для себе, шефа, чокнутий німкеню і її контракт. Відпочивши, фрау Хелен спокійно сказала тоном, що не терпить заперечень.
- Зафтра дрохви будете арбайтен у мене референт-простьітьюшен або як у фа називається секретутка. І виконають всі майн наказ. Яволь! А зараз йдемо до мене додому, де я буду тебе довго, довго имет.
Я зітхнув і вийшов. Перед очима у мене стояла зловісна тінь шефа. Просто ця німкеня, користуючись моїм залежним становищем, трахнули мене в рот. При цьому слід сказати, що, те, що зі мною зробили, мені не зовсім не сподобалося, а навпаки, просто це було якось не звично і нове для мене. (Чекаю відгуків, далі буде)