Дафа майн референт треба йти в спальню, подмиват себе, одеват Гретхен одяг, а потім пані Хелен прийде і буде з хлопчик робити справжню слухняну Гретхен. Або як у фас кажуть: у нас сьогодні буде ніч першої любофь.
Я пішов, помився в душі, а потім відправився в спальню. У спальні стояла величезна ліжко, А стіни і стеля були дзеркальний. На ліжку лежала жіночий одяг: ажурні колготи, коротенька спідничка, блузка з відкритими плечима і туфлі на високому підборі. Що б не сердити господиню, я переодягнувся в жіночий одяг, нафарбується і став її чекати.
Двері відчинилися і в неї увійшла Хелен. Вона була вся в чорному, а до пояса було пристебнутий величезний чорний Дідлі.
-Сьогодні і нафсегда ти пріступат до виконання свій обов'язок. Стонофісь на коліна і Датан смоктати член тфой начальник. Якщо не пудеш виконувати обов'язки, я буду тебе бити ремінь.
Я став на коліна я і став облизувати її чорний член. Проте їй цього було мало. Вона притиснула мою голову до страпон і різко поступальними рухами стала вставляти його в моє горло.
- Дафа, Датан сучка треба тобре ссати - кричала вона.
Я задихався, з моїх очей лилися сльози, але її це тільки збуджувало. Ритм її рухів зростав. І з її уст вилітали такі фрази ненормативної лексики, що я в своєму житті і не чув.
- А-а, Датан, Датан, швидко, блять, секретутка, роби начальник тобре. А-а! -І тут вона забилася в судомі, а з її піхви прямо на мене рясно полилася рідина. Після цього вона лягла на ліжко закинула ноги мені на плечі і змусила облизувати піхву, ноги і жопу.
- Дафа швидко лизати пісю, попу свій гаспожа. Я відпочине і буде ламати твій Цьолко.
Після того як я підмив її мовою і злизав, всі виділення вона перевернула мене на спину і засунула в мою попові спочатку один, потім два а потім три пальці. Мені стало боляче я закричав і заплакав. Проте вона не звертала на мене уваги початку заштовхувати в мою попові величезний чорний Дідлі. Що б послабити біль я згадав, що треба тужиться, і тільки після цього, штучний член проскочив в мою невинну попочку.
- Дафа кричи голосніше, каспоша любити ламати Цьолко молодий Гретхен. Ти подорожі майн секретарка і я тебе буду тебе має кожен день багато, багато разів. Яволь!
Мені було дуже прикро, що мене гвалтує стара німецька баба. Однак у міру того, як Хелен своїм Дідлі, як поршнем орудувала в моїй попові. Яке-то тепло прокотилося по моєму тілу, первісна біль відступила, і прийшло відчуття радості, насолоди і почав підмахувати її поступальним рухам.
-Майн Караш, тобре, каспожа знет, що тобі сука подобається коли тебе має твій бос .- і Хелен почала бурхливо кінчати, звиваючись усім тілом і стрибаючи на мені її коли в цей час розривали до крові мою спину. Треба сказати, що мені теж в цей момент стало просто здорово мій член напружився і я випробував оргазм, якого досяг практично ній одночасно і це було, щось неймовірне, раніше я такого я ніколи не відчував.
Після того, як вона задовольнила свою хіть. Фрау Хелен штовхнула мене ногою по голій жопи і вигнала мене, сказавши, що я їй сьогодні набрид і не належить секретутка ночувати в квартирі боса, і що вона буде чекати мене завтра вранці в офісі мого шефа Володимира Володимировича. Йдучи, я дивився на закривавлену білу простирадло і шкодував, що сьогодні, таким чином, я розлучився зі своєю незайманістю. Хоча отримане від оргазму задоволення компенсувало всі заподіяні мені приниження та незручності.