Перш, ніж вона встигла щось сказати, один затиснув її голову між ніг, другий приспустив на попі тренувальні штани і сказав:
- Яка попка, прям як у дівчини!
Танька, звичайно, намагалася кричати, але повітря в її горлі перехопило, і назовні тільки вирвався тихий стогін. Хач, не поспішаючи, дістав свій член і приставив до її попі. Ну попа в неї, самі знаєте, плоска, як у хлопця, одні м'язи, і він їй з розмаху засадив в дупу. У Танько аж сльози з очей бризнули. А він її обхопив за стегна і став насаджувати. Другий все приказував: «терпи, пацан, терпи, зараз ми з тебе дівчинку зробимо». Третій член дістав і засунув їй у рот. Спочатку вона намагалася його виплюнути, але їй до горла приставили ніж і змусили відсмоктати все повністю. До цього Танька навіть своєму хлопцеві мінета ніколи не робила, вважала, що це принижує жінку, а тут її примушують все злизати до краплини. Можете уявити її приниження! Від страху вона тихенько все проковтнула. Потім перший став кінчати їй в попові, і вона відчула, як там стає дуже мокро. Вона замичала, а він все кінчав і кінчав, видно давно збирав ...
Другий хач поклав її на стіл і грудьми став трахкати в попу стоячи. Танька тоді тільки молилася, щоб член випадково не зісковзнув куди не треба, тому що тоді буде повний пипец .... Заберементь від такого виродка тільки не вистачало! Але чорні були впевнені, що вона хлопець і трахкали її тільки в дупу. Потім її поклали на нижню полицю і накрили з головою ковдрою, залишивши тільки попу. Вона під ним мало не задихнулася. Так її всю ніч по колу пускали. Вона тоді сперми літр напевно проковтнула, ну і в попу їй не менше влили ... Вранці вони зійшли на першій же станції, а Танька весь день ридала в туалеті, відмиваючи попу і рот холодною водою - гарячою в поїзді не буває навіть узимку.
У Москві прийшла у поліклініку до лікаря, виявилося, вони їй анус порвали, довелося навіть шви накладати! ...
- Ні, ну які суки! - Обурилася Руда.
- Але, найцікавіше, вони ж її за хлопця прийняли! - Напевно, у них таких спортивних жінок і немає ... - дівчата дружно розсміялися.

На цьому я заснув. Однак спав погано, мене мучили кошмари. Я постійно прокидався, з подивом розуміючи, що все ще їду в поїзді. Варто було ж мені задрімати, повз як з гуркотом проносились зустрічні склади, позбавляючи мене дорогоцінного сну ...
А о сьомій годині ранку «турботлива» провідниця включила радіо ... Від несподіванки я сів у своїй полиці, боляче вдарившись головою об стелю. У поїзді панувало пожвавлення. Дівчата вже вмилися і тепер ходили по поїзду до однакових футболках з написом: «Динамо-Москва».
Згадавши нічну історію, я покрутив головою. Весь цей дивний розповідь швидше нагадував марення, і я постарався переконати себе, що він мені наснився. Однак випадок цей ніяк не йшов у мене з голови, і я довго ніяк не міг від нього звільнитися. З одного боку, ця історія викликала у мене обурення, з іншого боку - дуже заводила. Але виявилося, що це ще не кінець ....