http://www.plasebo.ru/gallery/335.jpg

Альона, оголена до пояса, лежала в моїх ногах і пристрасно робила мені мінет, то полізивая голівку і стовбур, то захоплюючи його на повну довжину і щекотит мовою мої яєчка. При цьому вона ніжно терлась про мої ноги своїми пружними грудки і видавала хтиві стогони. Я підвівся на лікті. Альона, помітивши це, поклала мені руку на груди і ніжно штовхнула, давши зрозуміти щоб я не псував кайф ні собі, ні їй. Я змирився зі своїм становищем, тим більше що порушення моє було вже на межі вибуху. Олена відчувши свою владу і моє предгранічное стан, випустила з рота мій член, почала повільно рухатися кінчиком мови до його основи, дійшовши до моїх яєчок, вона взяла їх у свій рот повністю і почала гратися всередині своїм бешкетним язичком. Потім вона запустила свої руки під мої стегна і наполегливим натиском дала зрозуміти, що треба зробити.
Я підняв ноги, і десь куточком свідомості порівняв себе, прошу вибачення, з хтивої самкою, минає бажанням віддатися. Олена перервала цю думку ніжним дотиком кінчика своєї мови до мого анусу. Я затремтів і в полусознаніі простогнав: "Ммм ... Ще ...". Це була мука пристрасті. Вона лизала мою дірочку, впивалася в неї губами та посмоктувати, влазила своїм язичком всередину. Я відчув наближення оргазму, вона це теж схопила і відсторонившись від моєї попки, повільно заковтнула мій член до підстави, при цьому роблячи надавлювання своїм горлом так що мені здавалося що мою голівку тиснуть, видавлюючи бажану рідину як з тюбика. Всі! Я навіть і не намагався стриматися і від оргазму закричав на всю дур, спостерігаючи при цьому як Альона, прискорює руху, шалено знімаючи і насажівая свою думку на всю довжину мого знаряддя. З останнім здригуванням члена, вона прибрала голову і облизала свої губи, сказавши: "А ти смачний". Я звичайно не знав правда це чи ні, але для мене в той момент це було теж схоже на оргазм, тільки психологічний.
- Ви вибачте що я так ... без дозволу до вас вторглася ... це негарно ... стрималася я просто не ... у мене був дублікат ключа ... - Виправдовуючись, вона перейшла на ви, що було дуже незвично після такого дійства. - Ви тільки не кажіть панові Чою, а то у мене будуть проблеми на роботі.
Я взяв її теплу долоню і сказав:
- Ну що ти, Аленочка, я не скажу, але тільки з тією умовою, що ми спробуємо ще раз ... - Підморгнув я їй з неоднозначною посмішкою. Вона збентежилася і фарба залила її обличчя.
- Ви знаєте я не зовсім ... НЕ зовсім звичайна дівчина - ще більші червоніючи видавила вона - я по іншому ... як все не можу ... - Затинаючись продовжувала вона.
Першою думкою було те, що вона говорить про своє розгнузданим поведінці, я подумав, що у неї є якесь відхилення у психіці, манія, чи що, до минету і що вона цього ніяковіє й намагається загладити свою провину.

- Я вам усе поясню зараз ... - Почала вона.
- Та не треба ніяких "ви". Не треба нічого пояснювати - перервав її я - мені сподобався цей сюрприз, зовсім несподівано і, чорт забирай, від цього ще приємніше. Давайте краще подумаємо, що будемо робити далі - вимовив я, відчувши прилив нових сил у себе між ніг, ймовірно викликаний виглядом її голих грудок з надзвичайно гострими сосочками.
- Ви ... ти можеш просто розчаруватися ... - Наполегливо продовжувала вона, але вже як-то грайливо - тобі може бути неприємно після ... Ну, гаразд я піду. Вона встала з ліжка, повернулась до мене спиною зняла свою блузку зі стільця.
- І ти думаєш після такого я просто відпущу тебе - сказав я, підійшов до неї, взявся за талію й поцілував у шию від чого у неї на тілі з'явилися "мурашки".
- Добре дай мені пояснити, хоча ні, краще буде ... - Покірно, але з якимось жалем сказала вона.
- Сядь на ліжко і відвернись - по-дитячому випнувши губки, сказала вона.
Я прийняв правила гри і відвернувся. І слухаючи шелест знімається одягу почав фантазувати на тему продовження цього невеликого пригоди. Мій член від таких думок почав несамовито "зміцнювати свої позиції" ...
- Я готова - сказала вона півголосом.
Я повернувся, інстинктивно окинув поглядом її тіло і якийсь час до мене ніяк не доходило, що в її фігурі була "неправильно". Дійшовши до розуму, ця "неправильність" повалила мене в секундний шок. Я побачив те про що й не зміг би здогадатися відразу. Вона стояла у класичній жіночій позі, прикриваючи свої груди хрест навхрест руками, підігнувши одну ногу і трохи випнувши стегно в бік. Але між ніг у неї був не звичний розріз жіночої кицьки, а невеликий чоловічої член, гладкий і доглянутий як її манікюр . Він стояв сторчма, слабо здригався і поблискував природної мастилом, мабуть так і не отримавши того чого хотів. Лобок і пах не мав жодного волоска, що додавало, як це не дивно, відчуття жіночності й ніжності цієї частини тіла, цей чоловічий орган ідеально вписувався в цю жіночу фігуру. Його навіть важко назват