кінчити мені ніяк не вдавалося, адже це було вже в третій раз! Втім, я нікуди не поспішав, терпляче чекаючи, коли це трапиться, адже третій раз найсолодший!
Страх бути спійманим давно минув ... Я навіть вивільнив з-під сорочки її груди і, стискаючи її в такт зі своїми фрикції, цілував їй спину, шию, волосся ... Вона не прокидалася, лише тільки здригалася іноді від моїх поштовхів, покірно приймаючи на себе роль жертви ...

- Підйом, підйом! - Пролунав мерзенний жіночий голос з коридору. Під дверима спалахнула яскрава смужка світла ...

Боже! Я геть забув, що будять всіх за годину до прибуття!!
З кожним кроком провідниці вирішувалася моя доля. Часу більше не було! Зціпивши зуби, я уявив собі ту дівчинку-спортсменку з першого оповідання, ясно побачивши її, що лежить на полиці зі спущеними штаньми, її голу ніжну попку, яку безсоромно мають ...
сперма хлинула сама ... Я застогнав ... Мій член стискався всередині неї, і з кожним поштовхом вузька попка Блондинки все більше заповнювалася моїм насінням ... У мозок ударила тепла хвиля оргазму. Це було дивно ... Це було чарівно ... Це було ЩОСЬ!
- Підйом! - Знову крикнула провідниця зовсім вже поруч і постукала в наші двері.

Отямившись від солодкого заціпеніння, я витягнув член, який буквально викинуло нагромадилися в ній повітрям ... Натягнувши на неї колготки, я знову накрив її ковдрою. Спи спокійно, люба! А в коридорі вже чулися голоси. До умивальника вишикувалася довга черга ...
Але мені було не до водних процедур! Зовсім скоро «сплячі красуні» прокинуться, і мені зовсім не обов'язково бути присутнім при їх «солодкому пробудженні». Не помітити, що їх вночі хтось поимел, дами не могли, значить, потрібно терміново звідси вибиратися!
Я скинув на підлогу весь свій одяг і став судорожно одягатися. Сорочка, джинси, светр ... Сдернув з багажної полиці свою сумку, я відразу ж заштовхав в неї куртку, щоб мій одягнений вигляд не надто бентежив що прокидаються, пасажирів. Закинувши сумку на плече, я вийшов в коридор, залишивши двері злегка прочиненими.
Мої попутниці продовжували солодко спати. Але це ненадовго. Зовсім скоро в темний купе загляне провідниця і розбудить кожну з них ...

Пройшовши коридор до кінця, я вийшов у гудящій тамбур. Там курив якийсь хлопець, цілком можливо, що той самий, який увечері їм так сподобався. Шкода, що він ніколи всього не пізнав, добре як мені було сьогодні вночі з кожною з них!
Крізь запітніле вікно синіло ранній ранок. Напевно, саме зараз, моїх дівчат будили, і вони, позіхаючи і потягаючись, одна за одною, виявляли на собі сліди моїх нічних «забав». Як би мені хотілося побачити зараз їхні обличчя, почути їхню розмову ... Але це було б чертовски небезпечно, і тому навіть тут залишатися не можна було. Відчинивши двері, я перейшов у сусідній вагон.
Там була та ж картина - черга в туалет, заспание дівчата в футболках на голе тіло зі слідами зубної пасти на губах ... Я пройшов і цей вагон, і наступний, і ще один ... Поїзд скінчився. Я відчинив останню двері, що ведуть у колючу зимовий ранок. За лісом повільно вставало сонце, освітлюючи яскравим рожевим світлом рейки, які в його холодних, але яскравих променях виглядали золотими. Наскільки вистачало очей, вони йшли в далечінь, зустрічаючись тільки за лінією горизонту. Це був путь, який я вже пройшов. А скільки ще треба буде пройти!

Через півгодини, в місті Москва з поїзда зійшли мої попутниці. Вигляд у них був придушення ... Соромливо поглядаючи, один на одного, сторони інших пасажирів, вони повільно йшли до метро, опустивши очі і ледь переставляючи ноги. Я довго спостерігав за ними, стоячи за колоною, і думав про те, якими очима вони будуть тепер дивитися один на одного, знаючи, що кожен з них використовує