На відміну від своїх подруг, Блондинка спала на верхній полиці, що робило доступ до її тіла надзвичайно важким. Крім того, вона не роздягалася на ніч. Кілька хвилин я просто лежав і дивився на неї, прикидаючи, як краще все здійснити ...
Вона спала, накрившись ковдрою з головою, і першим ділом, я вирішив допомогти їй від нього позбавитися. Потягнувши за краї товстого й колючого пледа, я повільно стягнув його з неї і прибрав на свою полицю. Світло вогнів зустрічного експреса висвітлив мені її з ніг до голови.
На ній була червона картата сорочка, щільно облягає тіло і колготки. Відсунувши її ковдру, я повільно переліз на її полку. Тут було дуже тісно, і мені було потрібно немало зусиль, щоб зайняти зручне положення, не стукнувшись головою об стеля.

Її невелика, але дуже красива попка була туго обтягнута прозорими капроновими колготками, які вона наділа на голе тіло. Лежачи поруч з нею і недбало пестячи її попку, я почав розуміти, чому панчохи і колготки в усі часи були справжнім фетишем для чоловіків!
Зазвичай жіночі колготки тілесного кольору. Вони приховують всі недоліки жіночих ніг, залишаючи для очей тільки найцікавіше і приємне. Вони так рівно і так щільно облягають тіло, що часто їх просто не помічаєш, і тому здається, що їх немає зовсім ...
У літню пору дівочі ніжки моментально притягують погляд. Якщо ж випадково пощастить, і сильний порив вітру підніме чиюсь спідницю вище, порушення тих, хто побачить це, не буде меж!
Але зараз я сам вирішував, коли і що підняти і побачити ...

Я повільно стягнув з Блондинки колготки аж до колін. Її попка була тепер беззахисна. Руки самі потягнулися до неї, і я від душі її потіскал, проникаючи кінчиками пальців навіть у важкодоступні місця. Насолодившись їй досхочу, я ліг на неї зверху. Дівчинка дихала ледь чутно, як маленький зайченя, а її світле локони робили її схожою на гарну білу кішечку. Себе ж я зараз відчував березневим котом, і тому навіть прикусив їй загривок, як це зазвичай роблять хтиві дворові коти ...
З першими двома дівчатами я використав перерваний акт, але тепер мені хотілося більшого - зробити все до кінця! Звичайно, мені б не хотілося, щоб бідна дівчина «залетіла» від мене. Кінчати прямо в неї було б просто не ввічливо. Але ж були й інші способи ...
Вільною рукою я намацав отвір її попки і приставив до нього палець. Він повільно увійшов всередину. «Раз палець увійшов, член теж увійде!» - Вирішив я.
Спочатку входити було важко. Ймовірно, дівчина ще ніколи не займалася анальним сексом, і тому її попка була зовсім не розроблена. Але я не поспішав, повільно просуваючись, все далі, і поступово отвір розширилося настільки, щоб вмістити мій член цілком!
Багато дівчат не розуміють, чому хлопці так люблять анальний секс? Це небезпечно, не гречно, а часом і дуже боляче. Однак відповідь на це питання проста. Анус у дівчини набагато вужчі, ніж кицька, значить, і тертя буде набагато сильніше. Більше тертя - більше задоволення! Крім того, завжди приємно відчувати свою владу, усвідомлюючи, що займаєшся чимось нехорошим!

Скоро я був усередині неї весь. Її попка пружиною від моїх частих поштовхів, а мій гарячий член вже дуже добре розробив собі шлях, з легкістю рухаючись в ній. Наступний хлопець, який буде займатися з нею анальним сексом, повинен сказати мені спасибо! Лежачи на ньому, пестячи її оголені стегна, я, наче ненароком, згадав схожий сюжет із «Декамерона», де двоє юних створінь поснули у літньому саду, і хлопчик, прокинувшись першою, добре скористався тим, що його подруга міцно спить ...