піднявся вище, обігнув пупок і знову повернувся назад. Збудження дійшло до крайності, і, не відаючи, що творю, я розстебнув свої штани ...
Закинувши Джинси, а потім і всю решту одягу на свою полицю, я ліг поряд з нею. Тепер ми обоє були оголені. Ніжно, щоб не потривожити, я остаточно зняв із неї трусики і розвів її коліна в сторони. Вона спала.
Намацавши її кицьку рукою, я ліг на неї зверху і повільно увійшов всередину ... Нарешті-то ...
Всередині у неї було дуже гаряче. Від насолоди закрутилася голова. Намагаючись не сильно навалюється, щоб вона випадково не прокинулась, я почав робити поступальні рухи, проникаючи все глибше і глибше в сонну дівчину. Я цілував її обличчя, шию, груди, а вона лежала зовсім нерухомо. Спляча красуня ...
У той момент в мені боролися два почуття: почуття небезпеки - вона могла прокинутися в будь-який момент і покликати на допомогу, і відчуття повної влади - вона вся була в моєму розпорядженні! Я насолоджувався кожною миттю, то нарощуючи темп до крайності, то завмираючи на ній, щоб грудьми відчути стукіт її серця ... У якийсь момент я відчув, що не можу більше стримуватися ...

Ледве я встиг витягнути з неї свій член, як з нього стали розлітатися в різні боки теплі пластівці сперми ... Вони опадали, наче сніг на її живіт, обличчя, шию, губи ... А я все кінчав, закинувши голову і закотивши очі ... Нарешті ! Сталося ... Коли я зупинився, вона була вся в моїй спермі. Я тихенько натягнув на неї назад трусики, поправив ковдру і забрався на свою полицю, ніби нічого й не було ...
Добре ... До чого ж добре ... По тілу розбігалась солодка млість ... Перед очима проносились мої потаємні еротичні фантазії: дівчинка-спортсменка, яку кавказці взяли за хлопця і згвалтували в попку, провідниця, повалені на столик з задертою спідницею, молода красуня, що займається сексом в машині одразу з двома хлопцями ... Все це просто зводило мене з розуму , і навряд відійшовши від першого разу, я відчув, що хочу ще ... Бабуся-фармацевт обіцяла мені «повний ефект», і я вже майже не боявся, що дівчата прокинуться. Тоді чого ж я чекаю? Пора продовжити розпочату справу!
Руду я вирішив більше не турбувати - вона вже своє отримала. Тепер мені захотілося подивитися на грудастих.
Велика груди завжди була моєю слабкістю. При вигляді дівчини з глибоким декольте я втрачав над собою контроль. Однак за роки своєї статевого життя, я встиг переконатися, що великий розмір грудей - страшна це рідкість (силіконовий бюст не в рахунок - це фікція), і ймовірність знайти таку дівчину, практично дорівнює нулю. У наші дні в моді стрункі дівчата, і повсюдна мода на дієту і спорт лише посилює це становище. Сказати по правді, мене дратують худі дівчата. Я ненавиджу Періс Хілтон, а разом з нею і всіх інших худих, ходулі як, актрис, які активно насаджують ідіотський культ смертельної худорлявості!
Але зараз настільки рідкісна дівчина з пишними формами була прямо переді мною! Вона спала на нижній полиці, натягнувши ковдру до самого підборіддя. Не прокинеться? Звичайно, ні!
Одним ривком я зірвав з неї ковдру. Дівчина спала у футболці і трусиках. Груди у неї була дійсно прешікарной - великий, красивою, пружною ... Ось вона - моя богиня, мій ідеал!
Я опустився перед нею на коліна й обережно звільнив її груди із-під футболки ... Приємно було відчути в руці її тяжкість! Обхопивши її губами, я ніжно гладив її і цілував, насолоджуючись цим скарбом. Я смоктав її, як маленька дитина, облизуючи міцні гарячі соски ... Яке блаженство!
Коли її тіло було вже зовсім вологим від моєї мови, я зробив те, що навряд чи б у мене вийшло з усіма моїми попередніми дівчатами! Я приспустив боягузи і засунув свій член між її чудових грудей. Хіба Періс Хілтон і решта «жердини» здатні на таке? Втім, і я сам займався цим вперше!
Її груди були ніжною, але в той же час дуже пружною. Міцно затиснувши член сиськами, я стискав його ними. Рухаючись вперед і назад у цій тісній улоговинці, я приходив в даний шаленство від кипучої пристрасті. Іноді мій погляд падав і на її обличчя - воно було безтурботним і умиротвореним. Її очі з красивими довгими віями були прикриті. Довге чорне волосся розметались по подушці. Пухкі губки «бантиком» були злегка прочинені; здається, вона навіть посміхалася уві сні ... Боже мій, як добре!
Несподівано мій член вистрілив спермою їй прямо в обличчя ... М-м-м ... Ще постріл ... Тремтіння по тілу ... Я навіть не намагався себе зупинити - я просто не міг. Сперма, що вилітали з мене, забризкується її подушку, очі, обличчя, рот ... Вся її розкішна груди теж була в моїй спермі. Це був приголомшливий оргазм!
Наситившись грудастих, я повернув його бюст тому під футболку, потім накрив її зверху ковдрою, і знову забрався на свою полицю. Задовольнивши свою цікавість до її величезну грудей, я знову почав мислити тверезо. Ні, великі груди це звичайно здорово, але це ще не найголовніше! Набагато важливіше, щоб дівчина тебе любила і розуміла. Тоді і з маленькою груди