Ліфчик повільно сповзав з її тіла, оголюючи велику і гарну груди, один вид якої міг би звести з розуму любого мужчину! Груди була міцною, налитої, мов дві стиглі Динька ... І найголовніше, так близько!
Від збудження член став зовсім твердим. Втративши над собою контроль, я беззвітно стискав його під ковдрою, відчуваючи, що він пульсує в моїй руці ...
Але тут і Блондинка розстебнула свій маленький, наче дитячий, бюстгальтер. Повільно і легко, наче шурхотить осінній листок, він злетів до її ніг.
Жіноче тіло ... Що може бути прекрасніше тебе?
Від побаченої краси, мої очі розширилися настільки, що готові були вистрибнути з орбіт! Якимось дивом я стримував себе від того, щоб застогнати. Ще складніше було приборкати своє подих - від крайнього збудження я почав задихатися, наче від швидкого бігу.
У Блондинки груди були зовсім невелика, але теж дуже красива. Її світле волосся красиво лежали на оголених плечах, а на спині виднівся ледь помітний слід від купальника. Розстебнувши ремінь, вона спустила свої джинси вниз, повернувшись до мене спиною. Її вузька попка була туго обтягнута чорними трусиками ... Не в силах більше стримуватися я заплющив очі, щоб не кінчити прямо там - під ковдру ...

Як я зрозумів з їхньої розмови, в Москві дівчаток зустрічали хлопці. Вони у них були всі круті - на тачках, при грошах. Дівчата теж не хотіли відставати, і тому почали наводити марафет ще з вечора. Хто знає, раптом після теплої зустрічі їм потрібно не менш гаряча ніч?

Що стосується мене, то вже рік у мене не було сексу, і від побаченого, все всередині стислося. Я лежав тихо-тихо, боячись видати себе навіть стукотом серця, примружуючи очі, ніби сплячий, крадькома спостерігаючи за подіями лише крізь вузенькі щілинки, за якими важко було що-небудь розгледіти. Нічого не підозрюючи, дівчата влаштували мені цієї стриптиз, який порушив мене до крайності! Втім, самі вони, звичайно ж, не відчували власної краси, і тому через кілька хвилин кожна знову вбралася у свої незграбні зимові шмотки, повністю приховала всю красу ...

Увечері поїзд зупинився біля якогось вокзалу. Провідниця оголосила стоянку, а народ не поспішаючи, потягся до виходу - покурити і розім'ятись. Я теж вийшов. Сутеніло. Небо над головою було таким же брудно-сірим, як і сніг під ногами. Москва була вже зовсім близько ....
На пероні мій погляд залучили кіоски. Після важкого і пухкого сну дуже хотілося пити. Однак мінеральної води ніде не було. У кіосках був тільки алкоголь. Останній кіоск виявився і зовсім аптечним - білий, з вицвілій синьо-зеленою смужкою давно забутої фірми «Натур продукт». Я подумав, що непогано було б купити собі снодійного, щоб заснути і вже не прокидатись до самої Москви ...
- Снодійне є? - Недбало спитав я у бабусі в білому халаті заглянувши до неї через крихітне віконце.
- Є! А вам яке, сильне або слабке? - Діловито поцікавилась вона, суворо дивлячись на мене поверх окулярів. Не наркоман чи що?
- Давайте сильне! - Махнув я рукою.
- От відмінний індійський препарат, від нього навіть слони засипають! Таблетки маленькі, але цілу не приймайте, інакше будете спати дві доби. На ніч приймайте четвертинку, зрозуміло?
- Спасибі, - сказав я, приймаючи з її сухий рученята бульбашку. Треба б не забути!
Мій поїзд був уже готовий до відправки - навіть провідниця піднялася в тамбур, і тому я поспішив повернутися. Ось тільки воду я так і не купив ...

Як я і припускав, вночі дівиці спати не збиралися. Замість цього вони галасували і реготали, постійно обговорюємо «мужиків». Я кілька разів намагався заснути, але варто було мені тільки забутися сном, яким мене відразу будив чийсь регіт. На втоми швидко додалася злість. Дівчата десь дістали велику пляшку мінералки, і тепер шумно ковтали з неї воду, її передаючи по колу. Жага мучила мене вже давно, тепер же поїздка взагалі стала нагадувати ухитритися