При слові «ти» обличчя злочинця потемніло. Він різким ривком за волосся підняв жертву. Як не старалася, дівчина не змогла стримати крику. Мужик розкрив ніж. - Якщо хто вийде, пиздець тобі, - прошипів він. Але в під'їзді було, як і раніше тихо. Схопивши її за груди груди, він сильно стиснув соски, боляче крутнув їх. Новий приглушений крик, удар, на цей раз по шиї. - Не смій мені тикати, брудна ти блядь, наказав він. Лише на ви, зрозуміла? Дар'я кивнула головою, але того було цього замало. - Дякуй, сука.

- Спасибі, що навчили, - тремтячим від страху голосом пробелькотіла дівчина. Не кваплячись, він розв'язав їй руки. Постояв, насолоджуючись своєю владою над дівчиною, потім заткнув їй рот. - На карачки ставай, - звелів він своїй жертві. Вона підкорилася і знову відчути скло, тільки на цей раз в задньому проході. Було боляче і страшно, якби не хустку, вона обов'язково закричала б, але так із-за тканини виривалися здавлені стогони і мукання. Мужик закінчив свої справи з пляшкою і, ставши перед дівчиною став дрочити прямо перед її обличчям. Один рух, друге, третє. Сперма бризнула їй на обличчя. Злочинець, швидше за все жалюгідний невдаха і імпотент, за звичайних обставин, був явно собою задоволений. -Вставай .- Він витяг з рота хустку, знову дістав ніж і грав ним перед обличчям Дарини. - Вбити тебе чи ні, - вголос міркував він, - а що? Приріжу і засуну у сміттєпровід. Він відкрив її сумочку, дістав гроші, не перераховуючи, засунув у нагрудну кишеню. Потім зняв кулон. Потім сережки. Крутячи в руках мобільник, засунув у сумку.

-Не треба, будь ласка, - прошепотіла вона.

-Чого не треба? - Не зрозумів він.

-Не вбивайте.

- Ну, гаразд, вирішив він, - твоя взяла. - У тебе рівно п'ять хвилин. Якщо порушити мій член, я тебе залишу в живих.

Дівчина стала на коліна, взяла в руки член, стала його гладити, цілувати, масажувати. Час текло, але фалос продовжував безвольно висіти. - Уб'є адже, - страх переповнював дівчину.

-Погано виходить, підсумував мужик. -Встань, вчити тебе буду.

Дівчина піднялася. На обличчі відбивалися страх і благання. По щоках текли сльози. Мужик кілька разів сильно вдарив її по щоках. Потім, діставши ніж, поволі почав водити по шиї, грудей, живота.

- Візьму зараз і пізді тобі до шиї розріжу, - пообіцяв він і крутанув в повітрі ніж, пхати став її ручкою у піхву.

-У мене краще виходить, - похвалився він, трясучи перед дівчиною своїм набряклі членом.

Притиснувши до стіни жертву, увійшов в піхву. Через пару хвилин захоплено загарчав, відпускаючи жертву.

- Гаразд, живи, - дозволив він, а гроші та цяцьки собі заберу. Він пішов вниз пішки. Дочекавшись поки вщухнуть кроки, дівчина повернулася в квартиру. Чоловіки забули вимкнути радіо. Бадьорим голосом диктор рекламував квартири в самому благополучному і безпечному районі міста-Південному березі-тому самому, де три місяці тому купили житло батьки Даші.