Чоловічок жадібно припав до її губ, рука вільна від ножа, стала м'яти груди, потім задерла поділ сукні, полізла в труси, стала м'яти плоть, смикати за волосся.

Гвалтівник заліз у піхву, що то боляче смикнув. Дівчина мимоволі відсторонилася, скрикнула.

Ах ти сука, - образився мужик і вдарив її в сонячне сплетіння. Скрикнувши, Дар'я зігнулася. Мужик ударив її долонями обох рук по вухах.

- Щоб не піздела, - пояснив він. -А ще Рипнешся заріжу на очах у сім'ї. Але до цього викликом твого хахаля і відтрахають На очах у нього. Зрозуміла?

Вона мовчки кивнула головою. Чоловічок порився в сумці, дістав звідти хустку і, зім'ятим, сунув дівчині в рот. Потім з сумки з'явилася білизняна мотузка, якою він вправно зв'язав у неї за спиною руки. «Добре підготувався, - подумалося їй, -« і скільки ж у нього таких як я ».

- Ти не одна така, - наче прочитавши її думка, заявив гвалтівник. -Так що веди себе тихо.

«Серед білого дня, - билася думка, - хоч би хто-небудь сміття пішов виносити»

-Молись, сучка, щоб ніхто не вийшов, - знову прочитав він її мили, - а то заріжу. І того, хто вийде теж.

Тут Дарина почув звук дверей. Це була двері їхньої квартири. Почулися голоси. Брат з батьком збиралися йти до гаражу.

- Якщо зараз з них хто-небудь підійде сюди, я вас усіх замочити, - ледь чутно прошепотів він, притискаючи до горла дівчини ніж.

Продовжуючи розмовляти, чоловіки викликали ліфт і поїхали. Чоловічок полегшено зітхнув Потім дістав пляшку і почав пхати її дівчині у піхву. Було боляче, вона мукала, вертіла головою. Злочинець задоволено сопів. Відчувалося, що цей процес приносить йому задоволення.

-Вниз подивися, - вона підкорилася. Тріко збурюється порушив фалосом.

- Ось так, ось так, - задоволено помічав чоловічок. Він залишив пляшку в піхву дівчини, кілька разів вздрочнул член. Потім витягнув пляшку. «Пиво Балтика», - машинально зазначила вона.

-На коліна, блядь, - не чекаючи реакції жертви, знову вдарив у живіт. Когла дівчина опинилася на колінах, розв'язав рот .- Не здумай кричати, порішу. Рот відкрий, - доповнив він своє попередження.

Вона корилась і тут же пахне сечею і запахом немитого тіла член, виявився у неї в роті. Її мало не вирвало. Благо, що член був вже сильно збуджений і після декількох рухів сперма залила рот дівчини.

-А тепер скажи, сподобалося тобі в мене смоктати? - Заявив чоловік.

- Так, дуже,-кивнула дівчина, побоюючись нової хвилі побоїв та знущань.

- А що скажеш щодо траха в пізді?