Саша я хотів би спробувати надіти жіночу білизну та одяг, але моє тіло вкрите волоссям а це негарно. Едик ми вирішимо цю проблему в кілька менут, вона повела в Вану я роздягнувся до гола зняв весь одяг, вона взяла какойто крем і намазала мене все з голови до ніг. Через хвилин десять вона взяла дущь і змила весь крем разом з моїми волоссям. Тепер все моє тіло було гладке без єдиної волосина, я обтерся рушником і ми пішли в зал.В залі мене вже чекав корсет зі шкіри та кожен плавочкі танго, панчохи і найдивовижніше туфлі мого размера.Саша допомогла мені надіти корсет і затягнула його на талії як можна сильно, потім наділа мені панчохи і туфлі.После цього почала займатися моїм макіяжем, коли смакіяжем було закінчено вона винесла з спальні коробочку, коли я її відкрив то побачив у ній два реальний протеза силіконових грудей, це теж для тебе Саша.Когда сказала я вставив в корсет цю силіконові груди то мені покозалась що вона там і була раніше, Саша пренісла блузку, спідницю і перука допомогла все це одягнути мені і повела мене до зерколу.Я невпізнанним себе у віддзеркаленні, з відбитті на мене дивилася дівчина трохи вища за мене з довгими рудими волосамі.Саша отпразднивать появи нової дівчини в її домі, вона відкрила нову пляшку шампанского.Едік а можна я буду називати тебе Елів ти не проти, я погодився прийняти її гру.
Ми випили ще одну пляшку в голові у мене все крутилося, Саша запропонувала помінятися ролями вона тепер буде чоловіком, а я жінкою. Мене це заінтригувало і я погодився, тепер я Елля а вона Олександр. Олександр пріглосіл мене на повільний танець, під час танцю Саша мене почав ніжно пестити, цілувати його руки пестили все моє тіло, сідниці, стегна, груди і я почала порушувати. Ми сіли на диван і там продовжили наші ласки. Саша запитав чи вмію я грати на флейті, я сказала що не вмію але у мене є бажання навчитися. Тоді Саша перемінив зав'язати мені очі і дати мені перший урок. Він сказав Елля ти повинна бути слухняною ученицею, я опустилася на коліна і відчути на губах щось тверде і гаряче, Саша сказав щоб я відкрила рот ширше і взяла флейту в рот і зробила декілька рухів язичком по всій флейті. Поступово вся флейта опинилася в мене в роті і вперлася мені в горло, Саша здернула пов'язку з моїх очей і я побачила що стоїть продуманий Сашу-Аександру Іванівну у панчохах на поясі і з великим членом у мене в роті які я старанно відсмоктувати.
Саша сказав, що тепер я знаю його-її секрк а вона знає мій і мені нічого неостовалась робити як продовжувати смоктати великий член Саші, вона кочіла мені прямо в рот.Потом ми сіли імолча випили по келиху шампанского.Саша запитала чи сподобалося мені урок мизикі, я сказла що незовсім ще навчилася грати на флейті але годуй майбутньому навчуся грати лучще і з цими словами опустилася до Сашеному члену і взяла ніжно його в рот і почала його пестити, через кілька хвилин Саша закінчив знову мені в рот, на моїх губах аллих текли струмки сперми з Сашеного члена.Елля ще пару уроків музики і ти будеш профісіоналкой.А тепер Елля я хочу трахнути тебе як справжню повію тому що хороша мизикантка неможе бути девственіцой, а ти ж ще девочка.Только тепер я зрозуміла навіщо на плавках був виріз з Заді . Я стала на коліна а Саша пристроїв свою ломаку позаду й одним різким рухи