http://www.plasebo.ru/gallery/519.jpg

Дві невеликі грудки із гостренькі сосочками, відверто просвічують через білу блузку, пробуджували здорове бажання впитися у них своїми губами. Вільна не обтягують спідничка, яка закінчувалася трохи вище колін, тим не менш, не могла приховати пружну, трохи відстовбурчені попку, на якій прекрасно сиділа тонка талія. У мене в голові відразу закрутилися розпусні думки, і я подумав: "Який сенс пан Чой вкладав у слова" особистий асистент "? До яких меж поширюються мої прохання?" Але я відігнав від себе ці настирливі думки, знаючи, що в будь-якому випадку мене в образі не залишать, і що я всього лише на роботі, де за моїм принципам, не слід заводити службових романів, тим більше в гостях з чужими секретарками.
Ми добралися до готелю. Разом з Оленою піднялися на 7 поверх, де були наші номери. Альона сказала, що буде в своєму номері і щоб я не соромився до неї звертатися, якщо мені що-небудь знадобиться. Я ввічливо повідомив, що був би радий розділити з нею спілкування, але тільки після недовгого відпочинку. Вона кивнула, посміхнулася й юркнула у свій номер. Я влаштувався у номері і одразу вирішив прийняти душ. Після душу, не одягаючись, ліг у ліжко, сховався простирадло і відразу заснув ... Прокинувся я від барвистого еротичного сну, де я пристрасно мав свою безмовних шкільну любов в попку, причому у неї була така "вміло" попка, що, подмахівая, стискалася всередині і відчувалося, як ніби там маленький язичок безперестанку лиже мій член ... Усвідомивши незвичайність такого розкладу, я збагнув, що це не дійсність і відкрив