Все, тепер пора на роботу. Ой! Мало не забула одягнути трусики! Вони дуже маленькі, з смужкою ззаду, яка врізається в попку і весь час тре мою попочку, від чого та знаходиться в постійному збудженні. Виходжу на вулицю. Я як завжди спізнююся на роботу. Добігала до перехрестя й ловити машину. Зупиняється шістка - за кермом хлопець молодий, років 25-ти з довгим волоссям солом'яного кольору. Кажу адресу, він погоджується, і я сідаю в машину на переднє сидіння. Коли я сиджу, спідниця піднімається трохи вище, так що видно верхня смужка панчіх і бічна застібка .... Я не збираюся обсмикувати спідницю. Мій водій, бовтаючи про всяку нісенітницю, на світлофорах починає поглядати на мої ніжки. Я спостерігаю за його реакцією і бачу, що ширінку починає настовбурчуватися від виду моїх ніжок. Як би ненароком він кладе мені руку на коліно і починає погладжувати. Я особливо не опирався, тільки дістаю пудру, відкриваю дзеркальце і підводжу губки. Ну от ми і приїхали, я виходжу. Грошей він з мене не взяв, я кажу спасибі і вилазячи з машини моя спідниця зовсім задирається оголюючи мою солодку попочку, застібки, на яких тримаються такі апетитні панчішки. Мій водій виходить з машини і перегороджуючи мені дорогу починає говорити про те, що йому дуже хотілося б побачити мене ще раз. Робити нема чого, адже він мені теж сподобався, я призначаю йому зустріч сьогодні ввечері. На цьому ж місці. Він їде, а я зважилася пройтися трохи, тому що моя збудження надто сильно, що б показуватися де б то не було. По дорозі мені попався туалет, і я вирішила туди зайти, щоб поправити стрілку на панчосі і підвести губи. Природно, я пішла в жіночий туалет.
А там немає пісуарів !!!!! Там тільки кабінки. Я відкрила одну з дверей і, о Боже!, Що я побачила !!!!! Там стояла шикарна дама високо задерши спідницю, і поправляла труси, а з них вивалювався неслухняний член !!!!!!!!! Він був збуджений і не поміщався в маленькому шматочку матерії. Я стояла, мов зачарована! Мій член зреагував як блискавка. Я стояла широко розкривши рот і очі а моя спідниця починала здійматиметься!! "Дівчина" оцінила ситуацію швидше, ніж я і скомандувала мені-"Заходь!". Я була, як кролик. Тут же корилась і увійшла в кабінку. Серце моє калатало як шалений. Від моєї Пані пахло дуже приємно. Цей запах мене будив. А вона, не довго думаючи, притягнула мене до себе і поцілувала взасос ... У ту ж мить її рука ковзнула мені під спідницю і ухватіха мій член, готовий роздерти все. Мої ноги підкошувалися від хвилювання і я почала поволі сповзати по стенти вниз, поки не опинилася на корточках, а у мене перед носом вже стирчав член моєї подруги. Я подумала, як жахливо виглядаю в такій безглуздій позі з розмазаний помадою на губах ...
Я вхопила рукою член моєї нової подруги і про себе відзначила, що моя рука з яскравими і довгими нігтями на чужому члені виглядає дуже сексуально. Не в силах більше стримуватися, я доторкнулася до губами до голівки і розтулила губи. Член увійшов в мій рот, руки моєї подруги обхопили мою голову (остаточно пошкодивши зачіску) і почали мене просто насаджувати на таку "красу". Головка була відкритою і товстої, а сам стовбур був більш тонким але довгим. На якийсь момент я витягла член день рота, оглянула його і стала лоскотати його мовою, починаючи з вершини головки й поступово рухаючись до самого основи.
Моя подрука так збудилася, що через мить знову схопила за голову, встромила член мені в рот аж до самої основи і віддав солодкий стогін. Я відчула терпкий смак в роті не Насилу стримуватися, подбала про себе сама. І якщо я доторкнулась до своєму члену і зробила пару рухів я скінчила ..... Кілька крапель потрапили мені панчохи .... Потім ми поправили наші наряди і вийшли з кабінки як дві старі подруги. Підійшовши до дзеркала біля умивальника і побачивши своє відображення, ми розсміялися. Нам довелося ще довго приводити в порядок макіяж, перш ніж вийти на вулицю ......