очима дихала часто і глибоко, як собака. Тоді третій вставив їй в рот. Йому цього здалося мало і він взявши її голову долонями став ебать її в рот як останню блядь, нічого не соромлячись. А вона тільки звивалася між ними і роздираючи свої груди лівою рукою, правою ніжно гладила стегно того, який так безжально ебал її голову. Коли вони пішли, вона відмовилася мені давати тому вже переебалась. Замість цього вона ввела мені палець у задній прохід. Мені дуже сподобалося.
Тоді вона трахнули мене свічкою. Її це возбділо, їй взагалі подобалася ідея трахкати кого то й мати хуй замість пізді. Це повторилося кілька разів, і коли вона запропонувала мені вставити вібратор я погодився. Він був набагато більше ніж свічка якої вона мене трахкала. Вона поклала мене на спину і змастивши член кремом увійшла до мене. Потім вона перевернула мене раком і ебла, змусивши прибрати руки від члена і примушуючи кінчати так, наче мене ебут справжнім хуем, а я блядь, що вона. Особливо я збудився, коли підгледів що вона почала себе дрочити другий рукою. Вона сказала, що не дасть мені дрочити собі поки мене ебет, і що мужики ебавшіе його, робили це так само, тільки ще змушуючи її ссати, і що вона, з членом в жопе і пізді могла тільки стогнати і звиватися і не могла використовувати руки . Я скінчив від вібратора. Це був самий бурхливий оргазм в моєму житті.

Це повторювалося кілька разів. Потім вона запропонувала мені навести хлопчика з справжнім великим членом, який виебет нас обох. Це обіцянка їй було важко виконати, тому що за її словами, хоч її і ебалі до трьох різних мужиків на день, але їм подобалося ебать її і на її чоловіка у них не встав би.
Одного разу я відчув, що вже не цікавлюся її як чоловік і щоб зберегти хоч якийсь її інтерес до мене в ліжку став все частіше просити її мене виебать. Ось так вона ебла мене майже кожен день, а потім я лизав її піхву, размочаленное за день і пахне спермою інших мужиків. Потім вона почала розповідати мені про свої зради прямо коли мене трахкала. А одного разу, побачивши що я збуджуюся від її білизни, Чулков і коротких спідниць вона сказала що їй все це набридло і що раз вона головна, то я повинен зробити все, що вона накаже. Вона відвела мене у ванну і збрила все волосся у мене на тілі. Потім вона намазала мою попові олією, одягла на мене панчохи, маєчку і коротку шкіряну спідницю. Застебнувши мені руки за спиною наручниками вона сказала що з цього дня я більше не буду нікого трахкати, мені не можна дрочити і навіть займатися петінгом. Поставивши мене на коліна біля біде вона відтрахають мене і в процесі сказала, що раз мене збуджує її минуле життя то вона організує мені випадок спробувати її на собі. Першого клієнта вона знайшла мені коли ми в той же вечір пішли в нічний клуб. Це був клуб для геїв і лезбіянок. Там був зовсім темний зал, де парочки могли розважатися як хочуть. Вона привела мене туди і поставивши обличчям до стіни наказала спустити джинси та жіночі трусики - стринги, які саме на мене одягнула будинку, і отклячіть попу. Він ввійшов в мене майже відразу. Це був перший справжній хуй всередині мене.

У той вечір мене виебалі три рази. Дружина сказала щоб я не міняв позу після того, як клієнт скінчить і продовжував стояти на рак. Я думаю що він пішов відразу ж і що мене виебалі два інших мужика, які просто проходили мимо. Я так і не бачив їхніх облич. По дорозі додому вона сказала що заздрить мені і теж хоче. Ми зупинили машину біля точки з повіями і дружина поговоривши хвилину з мамкою, задерла спідницю вище, зняла ліфчик і стала в один ряд з найдешевшими і потворними блядями. Оскільки вона, як я вже писав, була дико сексуальна, то її зняв на секс і мінет на місці перший же подьехавшій клієнт. Вона не захотіла далеко відходити з першим клієнтом і наступні подьехавшіе хлопці побачили, як вона витирає пізді і рот і опускає спідницю. Вони тут же заплатили по п'ятсот рублів мамці і підійшли до моєї дружини. Їх було троє. Всім за 30. По виду з Азербайджану. Вони ебалі її без презервативів і спускали прямо в неї. Весь цей час я ховався за парканом і підглядав як вона здригалася, кінчаючи кожні 2 хвилини. У машину вона села так і не витерши пізді. Вона змусила мене випити і проковтнути все що ще не встигло витекти. Потім вона підійшла до мамки і щось їй записала на папірці. Через 15 хвилин ми були вдома. Вона мене розділу і змастити маслом. Ще через 10 хвилин прийшли 8 кавказців. Мене відвели ебать в кімнату, а дружина їм смоктала і поїла їх кавою. У ту ніч мене растрахалі по справжньому.
Під ранок кров із дупи капала без зупинки і сфінктер, втративши пружність більше не закривався. Я не міг стримуватися і какав прямо на ходу. А дружина кричала на мене, називала дешевої блядю і примушувала всі прибирати. А через місяць вона мене продала цим кавказців на зовсім. Мене стали ебать безкоштовно, по 3-4 рази на день. Один раз привезли на ринок, поставили на рак за ящиками і до моїх попі і рота вишикувалася черга. Був навіть один в'єтнамець. А дружина продовжувала приводити додому своїх ебирей і сміялася, що мені ці задоволення більше недоступні. І це правда. Тепер я