Вона дала мені в жопу тільки на 3 рік життя, тому що ебля в жопу з клієнтами залишила у неї зовсім приємні спогади. Мене всі ці розповіді дуже порушували, і я навіть просив її уявляти собі, що її ебут двоє мужиків, коли з нею був тільки я. Мені було приємно думати, що чийсь хуй растрахал її блядское піхву і другий хуй вона смокче в захлеб прямо у мене перед обличчям.
А потім сталося ось що. На нас часто приходили в гості троє моїх друзів, яким моя дружина дуже подобалася. Того вечора хтось із них жартома запропонував зіграти в карти на роздягання. Моя дружина одразу ж погодилася. Я не став заперечувати. Тоді вона сказала, що хоче привести себе в порядок і зникла в спальні на 10 хвилин. Вийшла вона в халатику з-під якого виднілися чорні панчохи. Звичайно ж вона програла перший кон і зняла з себе одну річ-халат. Під ним було чорне білизна й панчохи з мереживним поясом. Мої друзі стали захоплюватися і говорити, що у них давно не було такої ерекції. Після наступних двох Конов вона залишилася голая в поясі і панчохах. Коли вона програла знову, то хтось сказав, що немає толку від її програшів, тому що її пізді (він так і сказав) усе одно ніхто не бачить і запропонував, щоб за цей програш вона сіла так, щоб вони могли бачити всі деталі. Я в дикому сидів страху і боявся вставити хоч слово. А моя дружина, червоніючи і соромлячись, підняла коліна і розвівши ноги в сторони поставила ступні диван на поруч із собою. Їм цього не вистачило і один з моїх друзів так посунув настільну лампу, щоб вона висвітлювала тільки мою дружину. Всі побачили її ніжні статеві губки, але вхід в піхву був закритий. Після ще одного ходу вони сказали що на цьому жарти кінчаються і вона повинна спочатку подрочити себе перед ними а потім вони зіграють з нею на її пізді. Моя дружина розсунула руками статеві губки, показавши всім своє піхву і почала дрочити.
Щоб їм було краще видно вона стала на дивані на рак і піднявши попу в верх особою до глядачів стала витворяти таке, що вони не витримали і почали грати останній кін. Їй довелося перерватися і брати участь. І звичайно вона пріграла. Мене всього трясло. Моя дружина програла свою пізді і жопу моїм друзям і я розумів, що її не пошкодують, а будуть ебать на трьох по багато разів. Мої найгірші очікування виправдалися. Я зняв джинси і труси і дрочил дивлячись як вже третій з моїх друзів кінчав їй у пізді, сперма витікала і какпала на підлогу, а вона стояла на рак і облизувала член того, який ебал його першим. Прото вони розійшлися на всю. Випивши по склянці горілки, вони змусили її вставити собі в жопу величезний вібратор, лягти на рак на килим і дрочити себе, а самі стають у коло і дрочила над нею свої члени. Потім, висмикнувши вібратор із дупи один з них ліг під неї на підлогу і всавіл в пізді. Інший насилу вставив у дупу і вони стали її ебать. Вона майже кричала від перенапруження і з шаленими