Серце завмирало і невідомий голос шепотів мене про взоможності таких переживань ... так, ми закохалися. він, розуміючи, що може чудово розважитися з цим сімпатяшкой з кругленькою попкою і красивими кучерями, і я, що мріє про неземному вогні пристрасті, який розігнав би хмари нудьги. закохані-дві молоді красень атлет і я, що формується дівчина, вже з явною грудкою, хто просить жорстких чоловічих пальців носить жіночі джинси, як самі підходящі для форми стегон і чисто дівочої попки ... ерекції в мене тоді вже не було-гормональна терапія давала свої результати, чемк я була невимовно рада, і коли я підгледів, як він миється, де то глибоко в попі знайоме і солодко защеміло, я не міг відірватися від шпарки ... мабуть, він відчув, що я підглядав за ним ... відкрив двері, від чого у мене потемніло в очах ... заходь, ніжно запросив він, заходь, не бійся, я люблю тебе, я хочу тебе, мила крихта, любко моя ... ступив я, в своїй блузці у фіолетовий горошок та шортах, і виявився в його обіймах, він-жаркий слизький, в милі ... я схопив рукою його член, вже заклично що стоїть і терпко пахне, ми жорстко цілувалися, смоктали один одного ненаситно, в перший раз ... -Рідний мій ... шепатла я. він м'яв мою грудку, розстебнувши блузку, при цьому відірвалася і закотилася за гудзик пральну машину, я відчував фортеця його мускулатури, цілував у шию, в прекрасно розвинуті груди, зараз ми з тобою все встигнемо, шепотів він, бабуся в цей момент була на базарі , де купувала помідори ... а ми любили один одного у ванній ... я сів на коліна, стрімко взяв член лівої рукою ... губи торкнулися головки ...
Член здригнувся і я став жадібно рухати головою, прицмокуючи, як дитина соску ... смоктати його член було жах як приємно. запах молодого чоловіка ... крапельки змащення ... я зупинився в безсиллі, у мене болісно від втоми боліла шия ... сів на підлогу і у спекотній млості весь дивився знизу на її члена і знемагав від бажання. він все зрозумів. помого мені піднятися і перевернутися до нього спиною. я вперся руками в дно ванни, де як і раніше шуміла й лилася вода з душу. він зняв шорти і трусики, його палець тут же прослизнув в дірочку, широку донезмоги, поводив по колу, занадто тонкий, не те ... я стиснув його як ротом. він вставив член, різкі, швидкі, голодні руху ... а! ... а! ... а! ... а! перший оргазм, я застогнав і відрубав, тут немає слів, просто я відчув як він кінчає, липкі цівки, лоскотливого глибину ... багато й довго ... синє небо, пронизане жовтим світлом ... сладотсная теплота і розслаблення ... він відніс мене на застелену ліжко з ванної на руках, поклав, і я відчув ніжне шептаніе його губ, уже засипали в ніжних обіймах коханого, воркоче про те, як ми щасливо заживемо з ним у Москві, великому і красивому місті ...