коли ми вдвох покривали поцілунками її ніжні сісечкі і, трохи згодом, посунувся до нас своєї, давно вже вологою, кицькою.
- А тепер давай я тобі покажу, як треба правильно підлещуюсь жінку.
Вона схилила свою голову над кицькою своєї подружки і почала облизувати зовнішні губки, м'яко проникаючи своїм язичком усередину. Сьюзі стогнала, коли Кейлі проводила своїм язичком знизу вгору, а потім Кейлі взялася за клітор.
- Тепер твоя черга, дорогенька, - знову почуття нереальності що відбувається охопило мене, я не міг повірити, що мені дозволять доторкнутися до киска одного з моїх друзів, але, тим не менше, я схилив свою думку до її палаючої щілинку і просунув свій язичок всередину, намагаючись імітувати руху Кейлі. Схоже я перевершив самого себе і лизав краще, ніж коли-небудь. Сьюзі стогнала все голосніше і голосніше, я присмоктався до її киска всім своїм ротом так сильно, що вона почала кінчати. Коли вона скінчила, то, я думаю, її крик було чути далеко, а моє обличчя було суцільно умазані її рясної мастилом.
З почуттям виконаного обов'язку ми знову розляглися на величезною ліжка.
- Мені хочеться сигаретку, - сказав я. Сьюзан передала мені одну і я, посмоктуючи її, з насолодою затягувався, а потім, витягнувши губи у вигляді букви "о" випустив рівний гурток диму.
- Затягти ще раз, - сказала мені Сьюзан.
Як тільки я вставив сигарету в свої губки і почав її злегка посмоктувати, Сьюзі посунувся ближче до мого члену. Вона стала неспішно затягуватися і обливало його сигаретним димом. Це було так незвично! Я відчув, що мій член знову готовий до нових розваг, але ми всі втомилися і хотіли спати.
Отже, я прокинувся без єдиного волоска на моєму тілі у компанії двох сексуальних жінок. І я не міг повірити, що знову перебував у сильному збудженні.
- Дорогуша - сказала мені Кейлі - я збираюся дещо купити для тебе, я впевнена вам двом буде чим зайнятися, поки я не прийду.