Його рука владно пригинає мою голову, надягаючи її ротиком на підвівшись член. До речі, нічого член. Не дуже маленька, не монструозної великий, в самий раз. Особливо для початкуючої скромниці-простітуточкі, в амплуа якої я зараз перебуваю.
Починаю потихеньку робити йому мине, знову ж таки спочатку зображуючи недосвідченість у цій справі, а потім нібито швидко прибрати професійні навички. Одночасно лівою рукою пестять собі грудей, а коли за них береться мій спокусник, переходжу до моєї улюбленої щілині.
Ага, клієнт дозрів, а я вже й перезріла, ось-ось Лопни. Даю йому також ніжно і вимогливо насадити себе на його член (він продовжує сидіти, так йому зручніше мати моїми сісечкамі) і починаю стрибка. Ніколи мені вже терпіти. Правда, презіка я його таки околпачіла. Давай, милий, давай, давай! Трахни свою дівчинку-целочку!
Ой, перестав ... А, він хоче навчить мене новим поз ... Тепер я сиджу до нього спиною і поновлюють перерваний політ. Ах, ах, ах, а-а-а-х!
Знову міняємо позу. Акробат! Блин!
Тепер він лежить, а я знову ж таки на ньому сиджу. Ну, я тобі! Швидше, швидше, поки він ще одну картинку з Кама Сутри не пригадав! Є! Кінчаю!
А він ні! Мене переставляють в колінно-ліктьову позицію. Що, невже? Так, він явно бажає прилучити мене (і як вважає вперше) до анал. Ну-ну!
Ах, ти мій турботливий, змастив мені дірочку анальної мастилом, не полінувався. Тепер суне свого шланг. Ну-ка, щоб не розчарувався відразу, злегка напружу сфінктера. Нехай думає, що він тут, у мене перший. Або майже перший.
Ага, пихкаючи, але лізе, є! Пішов тому, стиснемо-ка тугіше, тепер знов всередину, починаємо злегка розслаблюватися, знову назад, знову уперед, дава-а-а-а-ай!
І він хвацько опановує моєї попою. Я верещить і від усієї душі йому підмахували. Ось адже, майже тридцять років прожила, а не знала, як це здорово, поки з доцентів в бордельние дівка не перекваліфікувалася ... Зате тепер наївся!
Мій милий орудує своїм багнетом в мені все енергійніше, сопе і хрипить все важче, ось зараз, зараз ... Є! До речі, я теж кінчаю ... валимося поруч.
Він ще раз ніжно гладить мене по щоці, по пісечке, потім відвертається і ... різко схоплюється, здавлено говорить щось по-голландськи (здається, щось грубе) і починає гарячково одягатися. Що таке? Мама рідна, я ж шторку не опустила, сомлев від збентеження при явищі першого клієнта, і до вітрини припали вже кілька чоловіків різного віку і, що зовсім кумедно, якась бабуся. Кидають до вітрини, знову ж таки зашарівшись від сорому, за склом - не чутні, але цілком видимі оплески. Уф-ф-ф, шторка опустилася, вмикаю світло ...
Стоп, коханий, а ти куди, Give me my money!
Клієнт, підбадьорились після нашого самоти і явно списавши все на мою недосвідченість і збентежені, гордо суєт мені купюри. Ого, подвійний тариф! Це, напевно, мою за зганьблену честь. І невинність.
Белькочу подяку, намагаюся поцілувати в губи, але їх він вже не дає. Дарма, чи що в рот давав? Я тепер в його очах і лише повія, і вафлістка, і жопошніца. І що йому особливо приємно - з його легкої руки. Тобто хуя.
Ну не будемо переконувати. До побачення, милий, було чудово, обов'язково приходь ще.
Любий виходить, і його ледве пропускає наступний. Ой, ні, їх троє ...
Так, ось це я собі влаштувала промоушн! Ну, тримайся Анечка! Тобто Лотта. Ганнусею або Ганною Володимирівною я була з попереднім сластолюбців, який мене настільки віртуозно зіпсутий. А тепер вже я у своїй звичній іпостасі лотто-повії.
- Здрастуйте, панове, я - Лотта! Що замовляємо?
Замовляють все. І в трьох примірниках. Зрозуміло. Попередньо кошусь на вітрину, слава Богу, ось зараз все нормально. Досить пустощів, ще не відомо, чим попереднє реаліті-шоу завершиться ...
Так, хлопчики, сідайте, цей же момент обслуг! Спасибі, ви дуже щедрі. І дуже добре, що платите вперед. До речі, фінансовий план на сьогодні я вже, вважай, виконала.
Сідати хлопчики не хочуть, вони вже цілком дозріли, милуючись моїм сексуальним творчістю крізь скло й не бажають втрачати часу. Тим більше, що я себе після першої мужика в порядок не приводила. Побіжно бачу себе в дзеркалі - гола, в одних танкетка (їх мені зняти так і не дали), білява грива в мальовничому безладі, грим патьоки, помада подразмазалась, на всіх примітних частинах тіла - червоні сліди пальців мого сьогоднішнього «первістка».